Як розібрати двері Нексія. зняття обшивки двері нексии.

Багато операцій з ремонту та обслуговування Нексии вимагають розбирання дверей. Серед них: ремонт дверних замків, утеплення та шумоізоляція, регулювання стекол, кузовний ремонт, роботи по лакофарбовому покриттю та інші. Для повного розбирання дверей Нексии не потрібні ніякі спеціальні інструменти і досить базових знань і навичок в області авторемонту.
Вам знадобиться
  • - викрутки з плоским і хрестоподібним лезом;
  • - ключі гайкові накидні прості і з головками TORX.
Інструкція
1
Щоб зняти внутрішні облицювання дверей, відіжміть кріпильні виступи на облицюваннях склопідйомників і зніміть ці облицювання. Після цього вигвинтите рукоятки склопідйомників. Для зняття чашки з ручки склопідйомника викрутити три гвинти, а потім - гвинти на лобовій стороні облицювань спереду і ззаду.
2
Ударами кулака по підлокітнику знизу підбийте облицювання дверей так, щоб фіксатори вийшли з пазів дверної коробки. Потім трохи відкиньте саму облицювання вгору. Що відкрилися кріпильні гачки вийміть з пазів. У висновку зніміть трос спорогенезу контакту, а саму двері вивісите з направляючої і важеля. Роз'єми на вимикачах і динаміці від'єднайте.
3
Розберіть механізм склопідйомників в наступному порядку. Спочатку зніміть кривошипну рукоятку з її осі, притиснувши кріпильний язичок і вставивши під неї викрутку. Знявши покриття рукоятки, знайдіть під нею гвинт і виверніть його. Після цього зніміть чашу внутрішньої ручки дверей. Вигвинтите ще два гвинта за знятої ручкою.
4
Щоб зняти дверні замки, зніміть опору монтажних вузлів двері з її основи, вийнявши з кріпильних затискачів штанги управління зовнішньої ручки дверей і барабана замка. Стопорну засувку відкиньте на затисках на 90 градусів і ослабте чотири кріпильних гвинта на лобових сторонах вгору. Вигвинтите два болта TORX по 6 мм і зніміть замок.
5
Для зняття зовнішньої ручки дверей відкиньте в сторону пружинні затиски двох штанг, керуючих дверним замком. Після цього штанги вивісите. Через виїмку на внутрішній стороні дверей викрутити болт TORX, розташований на передній частині ручки дверей. Через дверну коробку навпомацки на висоті замкового барабана знайдіть маленький важіль блокування і поверніть його на 65 градусів до заднього краю двері.
6
Потім зніміть дверну ручку, утапливая її всередину. Вийміть назовні замковий барабан і зніміть зовнішню декоративну панель, злегка повернувши її. Від'єднайте провід. При розібрання задніх дверей врахуйте, що зовнішня ручка, на відміну від передньої, кріпиться двома болтами TORX і не має блокуючого важеля.
7
Займіться демонтажем замкового барабана. Для цього вставте ключ в барабан, відіжміть стопорне кільце на задньому торці барабана. Зніміть поводок і виту пружину, запам'ятавши їх розташування. Вийміть барабан з облицювальної панелі і змастіть спреєм для видалення іржі.