Як намалювати пряму лінію. Як навчитися малювати прямі лінії від руки.

Все прямі лінії подібні. Найпростіше малювати прямі лінії за допомогою лінійки, за трафаретом або за лінійованої папері.
Інструкція
1
Щоб намалювати пряму лінію на папері, вам буде потрібно лінійка. Відзначте дві точки, через які має проходити лінія, прикладіть лінійку, так щоб точки знаходилися близько до неї з одного боку лінійки, і з'єднайте їх.
2
Щоб намалювати горизонтальну пряму лінію на стіні, скористайтеся ватерпасом. Це спеціальна лінійка з водяним рівнем, в ній є невеликий контейнер з водою, в якому плаває кулька-покажчик рівня. Прикладіть ватерпас до стіни, подровняйте його так, щоб покажчик рівня збігся з лінією поверхні води, накресліть лінію по прямій стороні приладу.
3
Щоб намалювати вертикальну пряму лінію, візьміть нитку, утяжелить її грузиком з одного кінця. Підвісьте вільний кінець нитки на гвоздик в стіні, дочекайтеся, коли нитка закінчить коливання, якщо вона розгойдалася. Проведіть уздовж неї пряму лінію. Або можна забарвити саму нитку фарбою, тоді вона залишить слід на стіні.
4
В графічних редакторах існує спеціальний інструмент "Пряма лінія", який дозволяє малювати прямі двома кліками мишки. Просто виберіть цей інструмент, клікніть мишею в точці початку лінії, клікніть мишею вдруге в кінцевій точці лінії. Затискання клавіш ctrl і shift дадуть вам можливість намалювати строго вертикальну (горизонтальну) лінію або лінію під кутом в 45 °. Яка конкретно клавіша використовується для цього, залежить від настроювань редактора.
5
Щоб малювати прямі лінії без будь-яких приладів, від руки, вам знадобиться багато тренуватися. Почніть з того, що намагайтеся повторити пряму , проведену по лінійці, малюйте до неї безліч паралельних прямих. В даному випадку успіх приходить тільки з досвідом.
Корисна порада
Замість лінійки можна використовувати інші об'єкти з прямою стороною: калькулятори, листки паперу, календарики і пр. Фактично потрібен просто шаблон прямій лінії.