Як оновити телефон через інтернет.

Багато виробників мобільних телефонів періодично випускають нові версії мікропрограм для цих пристроїв. Оновлення прошивки телефону покликане виправити виявлені неполадки в його роботі.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - Nokia Software Updater;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для оновлення прошивки мобільних телефонів фірми Nokia скористайтеся програмою Nokia Software Updater. По-перше, вона викачує прошивку безпосередньо з офіційного сервера компанії, а по-друге, невдало виконана прошивка прирівнюється до гарантійного випадку.
2
Скачайте цю утиліту з сайту www.nokia.com/ru-ru. Встановіть це додатки на комп'ютер. Підготуйте мобільний телефон до процедури оновлення прошивки. Скопіюйте всі необхідні дані з пам'яті телефону.
3
Заряджайте мобільного пристрою на 60-100%. Не виймайте з телефону SIM-карту. Скачайте з зазначеного вище сайту потрібну версію прошивки. Якщо ви завантажили файл .exe, запустіть його і розпакуйте файли в будь-яку порожню папку на комп'ютері. Виконайте пошук каталога Products на вашому комп'ютері. Скопіюйте в нього розпаковані файли.
4
Підключіть мобільний телефон до комп'ютера. Використовуйте для цього USB-кабель потрібного формату. У меню телефону виберіть пункт PC Suite. Це необхідно для отримання доступу до пам'яті пристрою.
5
Запустіть програму Nokia Software Updater. Натисніть кнопку «Пуск» і дочекайтеся визначення типу мобільного пристрою. Натисніть кнопку «Далі» і дочекайтеся завершення пошуку відповідних файлів. Після появи повідомлення про доступність нової версії прошивки натисніть кнопку «Оновити».
6
Під час процесу оновлення файлів не вимикайте телефон і не від'єднуйте USB-кабель. Обов'язково підключіть комп'ютер до інтернету.
7
Чи не завантажуйте самостійно файли прошивки, якщо в цьому немає необхідності. У такому випадку утиліта автоматично виконає завантаження потрібних даних з сервера. Мінус в тому, що якщо під час цього процесу з'єднання з інтернетом буде розірвано, вам доведеться нести мобільний телефон у сервісний центр для відновлення робочих параметрів.