Як налаштувати інтернет через дві мережеві карти. Як налаштувати оперу якщо локално мереж 2.

Якщо в одному з ваших комп'ютерів встановлена мережева карта з кількома LAN-портами, то ви можете одночасно підключити обидва цих ПК до інтернету . Для цього необхідно правильно налаштувати параметри роботи мережевих карт.
Вам знадобиться
  • - патч-корд;
  • - мережеві карти.
Інструкція
1
Придбайте мережевий кабель зворотного обтиску. При роботі з сучасними мережевими адаптерами можна використовувати практично будь-який формат LAN-кабелю, але саме cross-over рекомендований для прямого з'єднання двох комп'ютерів. Підключіть конектори даного кабелю до мережевих карт різних комп'ютерів.
2
Увімкніть перший комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи. Перейдіть до списку активних мережевих підключень. Доступ до цього пункту можна отримати через меню «Пуск» або з центру управління мережами і загальним доступом.
3
Знайдіть іконку з'єднання з другим комп'ютером і відкрийте властивості цього підключення. Виділіть лівою кнопкою миші пункт «Протокол інтернету TCP/IP». Натисніть кнопку «Параметри» для відкриття діалогового меню налаштувань.
4
Знайдіть поле «IP-адреса» і введіть в нього значення постійної адреси даного мережевого адаптера, наприклад 48.69.34.1. Натисніть кнопку «Застосувати» і дочекайтеся поновлення параметрів мережі. Натисніть кнопку Ok для закриття меню.
5
Відкрийте меню налаштувань з'єднання з інтернетом. Виберіть підміню «Доступ». Активуйте використання даного підключення для всіх комп'ютерів, що входять до складу вашої домашньої локальної мережі. Збережіть параметри.
6
Увімкніть другий комп'ютер і перейдіть до списку мережевих з'єднань. Відкрийте діалогове меню налаштувань мережевої картки, як це описано в третьому кроці. Введіть статичний IP-адресу, значення якого дорівнюватиме 48.69.34.Х.
7
Натисніть двічі клавішу Tab і введіть в поле «Основний шлюз» числа 48.69.34.1 (IP-адресу першого комп'ютера). Натисніть кнопку «Застосувати» і почекайте, поки будуть застосовані нові параметри мережевого з'єднання.
8
Перевірте можливість підключення до інтернет-серверам з другого ПК. Пам'ятайте про те, що синхронний доступ в інтернет може здійснюватися тільки в тому випадку, якщо перший комп'ютер включений.
Корисна порада
Іноді при налаштуванні другого комп'ютера необхідно заповнити поле «DNS-сервер», ввівши в нього IP-адресу першого ПК.