Як вставити емблему клану.

В ігровому світі Lineage можна створювати групи однодумців, в яких користувачі спільно беруть участь у житті сервера. Такі групи називаються кланами . Кожен клан може створити і встановити для себе унікальний графічний знак-емблему, який виділить його з інших груп гравців.
Вам знадобиться
  • - емблема клану;
  • - графічний редактор;
  • - аккаунт в Lineage.
Інструкція
1
Підберіть підходящу картинку для емблеми. Якщо ви не хочете придумувати оригінальний значок для свого клану, скористайтеся колекцією картинок, які спеціально зібрані для цієї мети сайтами, присвяченими грі. Крупну колекцію можна знайти на сайті бази знань lineage за адресою www.l2db.ru.
2
Визначившись з вибором, скопіюйте вподобану картинку на комп'ютер. Ви можете просто зберегти її в кореневій директорії диска або додати в папку systems клієнта гри Lineage II. Другий варіант більш зручний і кращий.
3
Якщо ви хочете створити власну унікальну емблему, скористайтеся для цього графічним редактором, наприклад програмою Microsoft Paint або Adobe Photoshop. Створіть новий файл і намалюйте на ньому підходящий візерунок. Або відкрийте в програмі відповідне зображення і зменшите його до потрібних розмірів. Розміри емблеми повинні бути фіксованими. Висота значка становить 12 пікселів, а його ширина - 16 пікселів. Закінчивши роботу над картинкою, збережіть її у форматі .bmp. У налаштуваннях збереження серед пропонованих параметрів встановіть «256-кольоровий малюнок».
4
Для установки емблеми в грі необхідно мати клан третього рівня і вище. Встановити значок може лідер клану або та людина, якій він надасть дану привілей.
5
Зайдіть в гру під аккаунтом, якому доступна установка значка клану. Потім викличте меню клану за допомогою клавіш Alt + N. Також це можна зробити, натиснувши на піктограму з зображенням червоних схрещених прапорів в правому нижньому кутку інтерфейсу гри.
6
Знайдіть пункт меню, Set Crest або Clan Crest і Edit Crest, залежно від версії клієнта гри. Напишіть у поле для введення тексту шлях до створеної картинці. Наприклад, шлях до емблеми може бути "C:/emblema_clana.bmp". Упевнившись в правильності написання шляху, підтвердіть вибір натисканням кнопки OK. Якщо картинка була неправильно створена, вийде повідомлення із зазначенням відповідної помилки.
Зверніть увагу
Якщо ви зробили все правильно, але емблема не встановлюється, напишіть в технічну підтримку сервера гри лист з описом проблеми. Можливо, в грі присутня недоробка, яку зможуть усунути власники сервера.
Клани являють собою об'єднання гравців в багатокористувацьких іграх. У кожного з них є свої унікальні особливості, а деякі ігри ще й надають гравцям можливість установки герба клану. Дану функцію підтримують Lineage II і Perfect World.
Інструкція
1
Поставте герб клану в грі Lineage II. Спільнота отримує таку можливість після досягнення нею третього рівня. Підготуйте зображення у форматі * .bmp, розміром 16х12, скопіюйте його на диск C: \ під назвою emb.bmp. Щоб встановити герб у версіях c1-c4, зайдіть в меню клану і натисніть Set Crest. На екрані з'явиться командний рядок. Введіть таку команду: "З: \ emb.bmp". Оновлення з'єднання для вступу змін в силу.
2
Встановіть ваше зображення клану для версій гри с5 і Interlude. Вони мають нову систему спільнот, тому налаштування тут трохи інші. Попередньо не забудьте відправити файл emp.bmp на диск C: \. В меню клану натисніть Clan Info, потім Set Crest або Crest залежно від клієнта і пропишіть в командному рядку: "C: \ emb.bmp".
3
Спробуйте замінити герб клану в грі Perfect World. Зробити це можна тільки після досягнення третього рівня. Зображення повинно бути розміром 16х16 пікселів і воно не може перевищувати 824 байт. Для установки логотипу необхідно звернутися в службу підтримки (support.nivalonline.com) і відправити туди відповідну заявку. Прикріпіть до заявки містить значок файл, вкажіть сервер, рівень клану і його назва, нік Майстра. Установку герба будуть здійснювати безпосередньо самі розробники гри, і це займе приблизно два тижні.
Зверніть увагу
Ви можете також оновити герб альянсу в Lineage II, якщо у вас є на це повноваження. Альянс - це об'єднання кількох кланів. Надішліть на диск C: \ файл allyemb.bmp, розміром 8 * 12. Пропишіть в чаті/allycrest, щоб відкрити командний рядок. Вкажіть шлях до шуканого файлу: "C: \ allyemb.bmp".
Корисна порада
Запам'ятайте корисні команди:/allyinfo - інформація про клани і про альянс,/allyinvite - прийняти клан в альянс,/allydisolve - розпустити альянс,/allyleave - покинути алльянс.