Як увійти в життя.

Не всі хочуть походити на героя Лермонтова, який "бунтівний, шукає бурі". Багатьох влаштувала б життя спокійна, сита, передбачувана. Може бути, в цьому менше романтики, зате здоров'я міцніше. Входити в життя треба не тільки з хорошим здоров'ям, але і з хорошою підготовкою в різних сферах.
Інструкція
1
Визначтеся, в якому напрямку рухатися. Найбільша проблема людини в тому, що у нього є вибір. З того місця, в якому ви перебуваєте, можна рушити в усі сторони. Але вам треба вибрати тільки один напрямок і не бігати туди-сюди. Перед вами тисячі доріг. Як вибрати? - Складіть список доріг, які вам видні, і послідовно уявіть, що йдете по кожній дорозі. Де серце захвилюється, там ваш шлях.
2
Дізнайтеся, як цей шлях проходили до вас. На щастя, люди пишуть книги-біографії і знімають документальні фільми. Знайдіть інформацію про предків, які йшли обраним вами шляхом. Які помилки вони допустили? Як можна було уникнути цих помилок? Чому їм вдалося досягти успіху? Складіть список найважливіших нюансів.
3
Освойте кращі навички, які важливі на даному шляху. Якщо ви законспектувати багато біографій, у вас вже є уявлення про те, що треба вміти робити і що треба знати. Складіть список ключових навичок успіху і зробіть все можливе для якнайшвидшого освоєння цих навичок.
4
Ставте перед собою великі цілі. Якщо йдете в якомусь напрямку, то станьте кращим.
Зверніть увагу
На 1-му кроці може з'явитися думка, що вас тягне щось абсолютно нове і таким шляхом ще ніхто не ходив. В такому випадку ви ставитеся до "бунтівним, які шукають бурі". Значить, вивчайте життя саме таких людей і беріть приклад з них.
Корисна порада
Готуйтеся до вступу в життя, як до першої поїздці на велосипеді. Це не є таємним знанням. Можна подивитися на успіхи інших, а потім напроситися до кого-небудь в учні. Так мета буде досягнута швидше.