Як зробити примірювальну.

Примірювальна в магазині - це місце, де купується товар можна оцінити у всій красі. Від того, як людина побачить річ на собі в примірювальній, залежить його рішення про покупку. Тому покупець повинен відчувати себе в примірювальній кабіні зручно і комфортно.
Інструкція
1
Часто покупці, блукаючи по магазину в пошуках обновок і бачачи велику чергу в примірювальну, залишають його, не бажаючи безцільно витрачати свій час. Якщо у вас великий магазин, то і примірочна повинна бути не маленькою. Ще краще, якщо їх буде декілька.
2
Поставте 10 кабінок для перевдягання - по п'ять з кожного боку навпроти один одного. Крім того, що кожна кабінка повинна бути обладнана дзеркалами, дзеркала повинні бути і в загальному залі примірочної, щоб людина могла пройтися в новому одязі і оцінити її красу.
3
Чим більше дзеркал в кабінці для переодягання, тим краще. Так можна подивитися наскільки нове плаття добре сидить і ззаду і з боків. Вибираючи дзеркала, віддайте перевагу тим, що трохи витягують фігуру. Вдивіться у дзеркало і виберіть те, в якому вам сподобається власне відображення.
4
Дуже важливо освітлення. Воно повинно бути яскравим, при цьому не міняти колір шкіри і матеріалів. У багатьох примірочних зустрічається зеленувате освітлення або міняють колір світлодіодні лампочки. Пам'ятайте, що таке допустимо тільки в магазинах модного молодіжного одягу, більшості покупців це завадить зосередитися на думках про покупку і буде не до смаку.
5
Шторка в кабінці також важлива. Вона повинна щільно запинати і не здійматися від кожного подиху протягу після минулого повз кабінок людини. У багатьох магазинах замість шторок можна побачити дверки. Це дещо дорожче, проте вони покращують функціонал кабінки - на них можна зміцнити додаткове дзеркало або гачки для верхнього одягу.
Корисна порада
Давайте відвідувачам примірочної номерки з цифрами, що позначають кількість приміряє речей. Таким чином вам вдасться уникнути крадіжок і псування вашого майна.