Як замінити водопровідні труби. Як самому замінити водопровідні труби.

Згодом настає мить, коли експлуатація водопровідної системи стає небезпечною: корозія металевих водопровідних труб, струмує вода із закритих змішувачів ... Зволікати не можна! Саме час приступити до заміни водопровідних труб.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - ручка;
  • - труби;
  • - фітинги;
  • - стрічка ФУМ;
  • - сало;
  • - інструменти.
Інструкція
1
До того як приступити до монтажу водопроводу, чітко уявіть мети, тобто те, що повинне вийти по закінченні робіт. Намалюйте на аркуші креслення, на ньому позначте місце розташування агрегатів і труб, а також вкажіть, яка буде використана водозапорная і водорозбірні арматура.
2
Визначте, який тип труб буде використовуватися для прокладки нової водопровідної системи. Хоча існує кілька різновидів (пластикові, металеві та металопластикові), перевага в даний час віддається пластикових трубах. Їх популярність недивна: вони надійніші металопластикових труб, довговічні, а монтаж не вимагає спеціальної підготовки.
3
На підставі зробленого креслення-проекту розрахуйте кількість матеріалу, який знадобиться при монтажі нової водопровідної системи. Визначте необхідну кількість фітингів, необхідне для підведення до бойлера, газовій колонці та іншим агрегатам, а також розрахуйте, скільки знадобиться погонних метрів труб. Купуйте їх з невеликим запасом.
4
Для продовження робіт відключіть воду (якщо монтаж нової водопровідної системи виконується в квартирі багатоповерхового будинку, то воду відключити потрібно по стояку). Домовтеся з сусідами, що живуть на поверх вище і на поверх нижче вас, з приводу врізки в їх стояки. Це вам дасть можливість замінити ті ділянки труб, які проходять через плити, - слабка ланка водопровідної системи багатоповерхівок.
5
Після відключення води приступите до демонтажу старих водопровідних труб. Ображати їх турбинкой, а потім витягніть з «тіла» перекриття.
6
На що залишилися металевих трубах водопровідної системи (ті частини, міняти які ви не збираєтеся) наріжте різьбу плашкою. Потім змастіть різьблення салом і накрутіть на неї гайку. Після цього намотайте на різьбу стрічку ФУМ, накрутіть фітінг і притисніть його контргайкою.
7
Проведіть монтаж труб, поєднуючи їх з агрегатами водопровідної системи.
Зверніть увагу
Перевіряйте якість з'єднань водопровідних труб.
Корисна порада
Проведення ремонтних робіт не плануйте на вихідний день: більшість ваших сусідів буде вдома, а вони навряд чи залишаться задоволені відсутністю води.