Як чистити замшеві уггі.

Уггі - досить популярна зимове взуття. Вони не тільки добре зберігають тепло і захищають ноги від морозів, але зручні і практичні в шкарпетці. У домашніх умовах ви можете легко привести уггі в порядок, використовуючи підручні засоби.
Вам знадобиться
  • Гумова щітка для замші, столовий оцет, кукурудзяний крохмаль, харчова сода, дезодорант для взуття, водовідштовхувальний спрей, очищуючий препарат.
Інструкція
1
Просушите уггі перед тим, як приступити до безпосередньої чищенні. Залиште взуття при кімнатній температурі вдалині від джерел тепла. Також не рекомендується використовувати електроприлади для сушки. Інакше виріб втратить форму, а матеріал загрубіє.
2
Видаліть вуличну грязь за допомогою м'якої серветки або гумової щітки для замші, яку можна купити у фірмовому взуттєвому магазині або спеціалізованому відділі супермаркету.
3
Налийте в пульверизатор чисту воду кімнатної температури і рівномірно розпорошите на уггі. Потім протріть матеріал серветкою з мікрофібри. Продовжуйте, поки повністю не очистите чоботи. Не допускайте сильного намокання вироби.
4
Розведіть столовий оцет з водою в пропорції 4: 5. Змочіть поролонову губку в отриманому розчині і ретельно протріть уггі. Коли закінчите, залиште взуття на 30 хвилин при кімнатній температурі. Після закінчення цього часу обробіть вологою фланелевою серветкою і повністю просушіть.
5
Виведіть забруднення за допомогою пари. Налийте в каструлю або чайник воду і поставте на плиту. Коли рідина закипить, потримайте уггі на паром протягом 10-15 хвилин. Потім обробіть матеріал спеціальною щіткою для замші.
6
Почистіть уггі зсередини. Для цього в рівних пропорціях змішайте кукурудзяний крохмаль з харчовою содою. Нанесіть порошок на внутрішню частину чобіт і залиште на кілька годин. Потім витрусіть засіб або скористайтеся пилососом з невеликою насадкою. Даний спосіб ефективно видаляє неприємні запахи. Також можете використовувати різні дезодоранти для взуття.
7
Скористайтеся спеціальними засобами для догляду за замшею - очищуючий препарат і водовідштовхувальний спрей. Намагайтеся купувати їх тільки в спеціалізованих магазинах. Це дозволить вам уникнути неякісний товар. Перед тим як приступити до чищення взуття, вивчіть додається інструкцію або порадьтеся з продавцем.