Як довести всім, що я найкраща.

Бажання щось комусь довести є великою рушійною силою. У такої людини немає потреби в тренінгах з мотивації і цілеспрямованості. Але ця сила може бути спрямована як на добро, так і на зло. Є хороший спосіб довести всім свою перевагу і при цьому завоювати повагу людей.
Інструкція
1
Виберіть одну справу, в якому ви найкраще розбираєтесь. Бути найкращою абсолютно у всьому неможливо. Хоча б тому, що у кожної людини є як сильні, так і слабкі сторони. І все наділені різними талантами і здібностями. Зосередитися на одній справі треба і з тієї причини, що так легше буде наводити докази.
2
Визначте межі, в яких ви вважаєте себе найкращою. Ми знаємо людей, які найкраще в цілому світі. Це олімпійські чемпіони, знамениті журналісти, поети, люди, які вчинили подвиги, які отримали нобелівську премію. Але можна бути кращою в своїй країні, або в своєму місті, або в своєму класі. Визначте ваші кордону.
3
Дізнайтеся, які конкурси проводяться для таких людей в зазначених межах. Є конкурси для кращих кухарів, для кращих вчителів, для найсміливіших, для найсильніших і т.д. Якщо в обраному вами справі ніяких конкурсів не проводиться - виступите з ініціативою, щоб такий конкурс відбувся.
4
Підготуйтеся до конкурсу і візьміть участь. Якщо вам вдасться виграти, ви доведете всім, що саме ви - найкраща.
5
Виберіть інша справа, в якому ви краще за всіх. Пройдіть всі кроки заново.
Зверніть увагу
Намагайтеся не стоятимеш перед людьми. Зазнаек ніхто не поважає, навіть якщо ці зазнайки дійсно найкращі в чому-небудь. Виховуйте в собі скромність і гідність. Щоб не вийшла кінцівка, як в казці Пушкіна - "Я ль на світі всіх миліше, всіх рум'яний та понад?"
Корисна порада
Якщо відразу не вдасться виграти конкурс, не зневіряйтеся. Адже з вашим бажанням бути краще за всіх можна гори звернути. Почніть тренуватися і добре підготуйтеся до наступного конкурсу. Все тільки починається!