Як налаштувати проксі на комп'ютері. Як знайти в компі проксі.

Використання проксі-сервера дозволяє забезпечити анонімність в мережі і в деяких випадках прискорити скачування файлів. Для комфортної роботи необхідно вміти знайти якісний проксі і правильно налаштувати комп'ютер.
Інструкція
1
При роботі через проксі-сервер ви залишаєте саме його ip-адреса на всіх відвідуваних ресурсах - за умови, що він володіє можливістю приховувати IP. Вибираючи проксі, слід дивитися його характеристики і перевіряти, чи забезпечує він приховування вашого реального адреси.
2
Для пошуку відповідного проксі зайдіть на цей ресурс: http://spys.ru/proxies/На його сторінках ви зможете не тільки вибрати підходящий варіант, але і перевірити працездатність сервера - для цього скопіюйте його дані і вставте в поле у вкладці «Перевірити проксі сервер». Якщо у вас відразу кілька варіантів, скористайтеся вкладкою «Перевірка проксі листів».
3
Вибираючи проксі, звертайте увагу на швидкість його відгуку - чим вона менша, тим краще. Дивіться і на колонку Anm, вона показує, чи є сервер анонімним. Високоанонімние проксі відзначені в списку як HIA. Для роботи з браузером вам знадобляться HTTP-проксі.
4
Тепер налаштуйте браузер. Якщо у вас Internet Explorer, відкрийте послідовно: «Сервіс» - «Властивості оглядача» - «Підключення» та натисніть кнопку «Налаштування». Відзначте пункт «Використовувати проксі-сервер», потім вкажіть потрібні дані - адресу і номер порту. Наприклад, якщо відомості про проксі мають вигляд 85.214.84.104:8080, то в поле адреси введіть 85.214.84.104, а в полі порту 8080.
5
У тому випадку, якщо ви працюєте з браузером Mozilla Firefox, відкрийте: «Інструменти» - «Налаштування» - «Додатково» - «Мережа». Натисніть «Налаштувати» у розділі «Налаштування параметрів з'єднання Firefox з Інтернетом». У вікні, виберіть «Ручне налаштування сервера проксі», вкажіть адресу і номер порту, збережіть зміни.
6
Якщо у вас Opera, послідовно відкрийте: «Сервіс» - «Налаштування» - «Додатково» - «Мережа». Натисніть кнопку «Проксі-сервери», відзначте потрібні вам типи сполук, зазвичай це HTTP, HTTPS, FTP. Впишіть в рядки цих протоколів адресу проксі-сервера і його порт. Натисніть ОК.
7
Щоб перевірити, чи забезпечує проксі-сервер анонімність, зайдіть на будь мережевий сервіс перевірки IP. Наприклад, сюди: http://www.ip-ping.ru/Перевірте показуваний ip-адреса з проксі і без нього - адреси повинні відрізнятися.
У деяких ситуаціях для створення домашньої мережі, в якій відразу кілька комп'ютерів будуть отримувати доступ до інтернету, можна обійтися без використання складного дорогого устаткування. Необхідно лише налаштувати комп'ютер як сервер.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Спочатку визначте, який комп'ютер буде виконувати у вашій мережі функції сервера. Він повинен бути досить потужним, щоб на ньому не сильно позначалася навантаження, що виникає в результаті розподілу і передачі інтернет-трафіку. Якщо в цьому комп'ютері встановлена тільки одна мережева карта, то придбайте додаткове аналогічний пристрій.
2
Підключіть придбаний мережевий адаптер до вибраного комп'ютера. Тепер, використовуючи мережевий кабель, з'єднайте цей адаптер з мережевою картою іншого комп'ютера. Тепер налаштуйте цей мережевий адаптер таким чином, щоб через нього інші комп'ютери могли отримувати доступ до інтернету. Відкрийте властивості цієї мережевої карти. Виберіть протокол інтернету TCP/IPv4 та натисніть кнопку «Властивості».
3
Введіть у полі «IP-адреса» числа 155.155.155.1. Інші поля цього меню залиште без зміни. Збережіть налаштування адаптера.
4
Створіть і налаштуйте підключення до інтернету на цьому комп'ютері. Природно, використовуйте для цієї мети іншу мережеву карту. Відкрийте властивості нового підключення і перейдіть в меню «Доступ». Встановіть прапорець навпроти пункту «Дозволити використання цього підключення до інтернету інших комп'ютерів локальної мережі». У наступному пункті вкажіть мережу, в яку входить другий мережевий адаптер.
5
Налаштування сервера на комп'ютері на цьому закінчена. Тепер змініть параметри мережевої карти комп'ютера, з'єднаного з даними ПК. Відкрийте властивості мережевого підключення і перейдіть до налаштування протоколу TCP/IPv4.
6
Беручи до уваги значення IP-адреси комп'ютера-сервера, введіть наступні числа в необхідні пункти відкрився меню: - 155.155.155.2; - 255.255.0.0; - 155.155.155.1; - 155.155.155.1; - 155.155.155.1.
7
Збережіть параметри цього меню. Переконайтеся в тому, що комп'ютер отримав доступ до інтернету.