Як визначити розмір нижньої чоловічої білизни.

Зручне і правильно підібрана нижня білизна - це не тільки запорука впевненості в собі, а й гарантія вашого здоров'я. Звичайно, м'якість і натуральність тканини, акуратність швів, вірний крій - важливі фактори для комфортної шкарпетки білизни , але одна з основних вимог - підходящий розмір.
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка;
  • - таблиця розмірів нижньої білизни.
Інструкція
1
Розмір чоловічої нижньої білизни можна визначити кількома способами. Розрахувати можна на підставі зростання і ваги, але цей спосіб таїть в собі безліч недоліків. Як правило, немає ідеально пропорційних людей, тому велика ймовірність того, що труси сидітимуть на вас безглуздо, якщо при їх покупці ви скористаєтеся цим методом. Також не варто вдаватися до способу з виміром талії. Адже рідкісний чоловік носить труси на талії, а обхват стегон не завжди збігається з обхватом талії, в зв'язку з цим ви можете придбати нижню білизну меншого розміру, ніж необхідно вам.
2
Найоптимальнішим способом є визначення розміру нижньої чоловічої білизни по стегнах. Для цього вам потрібно взяти сантиметр і обміряти обхват стегон по найбільш виступаючим ділянкам сідниць. Тепер вам необхідно запам'ятати отриманий результат і звіритися з таблицею розмірів.
3
Як правило, таблиця розмірів чоловічих трусів виглядає так: S (46) - 98 см, M (48) - 102 см, L (50) - 106 см, XL (52) - 110 см, XXL (54 ) - 116 см, XXXL (56) - 122 см.Латінскімі буквами вказані європейські розміри. Зазвичай таке маркування буває на імпортному білизна. Російські виробники користуються розмірами, зазначеними в дужках. Це універсальна таблиця, але іноді трапляється так, що, наприклад, розмір "small" (S) або "medium" (M) у різних виробників відрізняється на декілька сантиметрів, тому краще керуватися таблицями розмірів того виробника, чиє нижню білизну ви купуєте.
4
Якщо ж отриманий вами результат лежить в діапазоні між двома зазначеними в таблиці розмірами, то краще буде вибрати більший. Просторе білизну набагато краще вузького - воно не викликає дискомфорту і тертя. Але при цьому не потрібно зловживати і брати труси на декілька розмірів більше. Також не варто себе недооцінювати себе і купувати білизну на кілька розмірів менше - занадто вузьке і облягає може викликати застій крові.
При купівлі нижньої білизни дуже часто виникає питання про те, як визначити його розмір. Міряти нижню білизну в магазині заборонено, поверненню або обміну воно теж не підлягає. Так що від того, наскільки правильно ви зумієте визначити потрібний вам розмір, залежить, будете ви носити куплений комплект чи ні.
Інструкція
1
Збираючись в магазин нижньої білизни краще заздалегідь виміряти себе за допомогою сантиметра. Для початку виміряйте обхват вашої грудної клітки під грудьми і запишіть результат. Потім виміряйте обхват грудей.
2
Перше число - це обсяг бюстгальтера, який вам підійде. Різниця між другим і першим результатом визначає розмір його чашечки. Якщо ця різниця становить 10 - 12 см, то вам підійде бюстгальтер з розмір ом чашечки А, якщо різниця 13-15 см - В, 15 - 17 см - С, 18 - 20 см - D, 20 - 22 см - DD, 23 - 25 см - E, 26 - 28 см - F.К Приміром, вимірявши об'єм грудної клітки під грудьми, ви отримали результат 76 см. Округліть його до найближчого числа, кратного п'яти, отримуєте 75 - це необхідний вам обсяг бюстгальтера. Вимірявши об'єм грудей, ви отримали 93. Вичитайте 93 - 75 = 18 см. Це значить, варто вибирати бюстгальтер з маркуванням 75 D.
3
Визначившись з бюстгальтером, необхідно підібрати розмір трусів. Зробити це дуже просто - розмір трусів відповідає розмір у брюк, які ви носите. Американська система розмір ов відповідає російській системі таким чином: 42 розмір - X, 44 - S, 46 - M, 48 - L, 50 - 52 - XL.
4
Розмір трусів можна визначити і іншим способом. Для цього необхідно виміряти обхват талії і стегон і округлити до найближчого числа, кратного п'яти. Якщо обсяг вашої талії дорівнює 60 см, а обхват стегон становить від 90 до 95 см, то вам підійде 36-й розмір, якщо ваші параметри складають 70/95 -100 см - 38-й розмір, 75/100-105 см - 40-й розмір і так далі.
5
Якщо ж у вас немає можливості виміряти свої параметри, краще подивитися на лейбли якогось вашого старого комплекту нижнього білизни , який добре підходить вам по розмір у, і просто запам'ятати результат.
6
У випадку, якщо вам все-таки доводиться вибирати комплект на очей, краще звернутися до консультантів магазину нижньої білизни за допомогою. Правильно підібране нижню білизну зможе підкреслити всі наявні переваги вашої фігури і приховати деякі недоліки, тому намагайтеся підбирати правильний розмір і модель комплекту.