Як перейти з ntfs на fat.

Зміна файлової системи NTFS на FAT в ОС Windows може бути здійснено із залученням додаткового програмного забезпечення. При цьому слід враховувати, що здійснення даної процедури передбачає форматування вибраного диска.
Інструкція
1
Завантажте на комп'ютер архів спеціалізованого додатка fat32format, вільно поширюваного в інтернеті, і розпакуйте його в корінь диска, що не підлягає зміні файлової системи. Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», для ініціації конвертації файлової системи вибраного томи з NTFS в FAT і перейдіть в діалог «Виконати».
2
Внесіть значення cmd в рядок «Відкрити» і авторизуйтесь запуск інструменту «Командний рядок», натиснувши кнопку OK. Введіть значення "cd/d имя_диска_не_подлежащего_конвертации:" (без лапок) в текстове поле інтерпретатора команд і підтвердіть виконання дії, натиснувши функціональну клавішу Enter. Після цього скористайтеся синтаксисом "fat32format імя_діска_подлежащего конвертації:" (без лапок) в командному рядку і авторизуйтесь виконання команди, натиснувши клавішу Enter. Підтвердіть свій вибір натисканням клавіші Y у вікні запиту системи.
3
Завантажте іншу спеціалізовану програму guiformat, ще більш спрощує виконання необхідного дії і запустіть її від імені адміністратора. Далі дотримуйтеся порад майстра, процедура максимально автоматизована.
4
Скористайтеся розширеними можливостями безкоштовної версії додатка Paragon Partition Manager, підтримуючої всі існуючі файлові системи. Програма дозволяє конвертувати дані NTFS в FAT або FAT32. Ще однією корисною особливістю Paragon Partition Manager є автоматичне виправлення дефектних секторів HDD без переривання процесу конвертації.
5
Для зміни файлової системи знімного носія поверніться в утиліту інтерпретатора команд Windows і введіть значення format имя_диска_подлежащего_конвертации:/fs: fat32/q в текстове поле командного рядка. Авторизуйтесь виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter і дочекайтеся завершення процесу.