Як написати тест.

В наш час широко використовується така форма здачі контрольних робіт, заліків або іспитів, як тестування . Причому її застосовують повсюдно: в школах, ліцеях, технікумах, вузах. Щоб успішно пройти тест, необхідно ретельно готуватися до його написання, а також дотримуватися ряд нескладних правил.
Інструкція
1
Під час підготовки до тестування пройдіть якомога більше завдань, відповідних екзаменаційним або контрольним. Таке тренування допоможе познайомитися з типовими питаннями, які, можливо, будуть і в вашому тесті.
2
Перед початком тестування обов'язково налаштуйте себе на плідну роботу. Не метушитися і не хвилюйтеся. Уважно заповніть необхідну інформацію на бланку.
3
При написанні тесту дочитувати питання до кінця. Кожен наступний крок - це самостійне питання, тому, як тільки приступили до нового завдання, забудьте про попередньому.
4
Якщо ви не знаєте відповіді, не бійтеся пропустити завдання. Повернетеся до нього, як тільки вирішите інші. Важливо не втрачати часу. Як правило, на тестуванні його завжди не вистачає. Тому добре, якщо візьмете з собою годинник. Так ви зможете контролювати процес написання тесту.
5
Якщо ви пропустили кілька питань, не варто переживати. Багато, пропустивши завдання, починають нервувати і переживати. Робити цього не слід, оскільки так ви не зосередитеся на наступних питаннях і втратите дорогоцінні бали.
6
Якщо сумніваєтеся в обраному відповіді, спробуйте вирішити завдання методом виключення. Таким способом вдається легко відповісти на деякі питання. Крім того, застосовуючи метод виключення, ви звужуєте коло потенційних відповідей, а значить зробити правильний вибір набагато легше.
7
Починайте рішення завжди з простих завдань. Так ви зможете набрати більшу кількість балів. До складних завдань приступите, коли основна частина легких буде зроблена.
8
Залиште декілька хвилин в кінці тестування на перевірку. Для цього перегляньте всі завдання ще раз, чи всі ви відповіді поставили. Якщо на якісь питання ви не знаєте відповіді, вибирайте навмання. Адже написання тесту - це, у своєму роді, лотерея.