Як навчитися писати картину маслом.

Картини, написані олійними фарбами, є найбільш барвистими і виразними, особливо в порівнянні з малюнками, зробленими олівцем. Вони можуть стати окрасою будь-якого інтер'єру. Однак навчитися малювати по такій техніці досить важко і витратно, адже вартість всіх необхідних матеріалів може виявитися чималою.
Інструкція
1
Якщо засоби дозволяють, придбайте полотно, фарби (саме вони становлять найбільшу частину всіх витрат), пензлі, клей і грунт. Про все по порядку. Ретельно вибирайте полотно, адже саме від нього залежатиме, як ляже фарба, а також яка фактура буде у малюнка. Гарну промальовування мазків зможе забезпечити полотно, виготовлений з конопель або льону.
2
Майте на увазі, що відразу приступити до виконання малюнка ви не зможете. Справа в тому, що спочатку необхідно проклеїти придбаний полотно. Це захистить його від від проникнення фарби на виворітну сторону. Дана процедура проводиться за допомогою звичайного столярного клею. Після цього обов'язково помістіть полотно в провітрюване приміщення, щоб просушити його. Не забудьте перевірити, тріскається чи клейовий згин після просушування чи ні. Якщо ні, то це означає, що ви можете приступати до наступного кроку.
3
Тепер займіться ґрунтовкою. Цей пункт необхідний, оскільки без ґрунту не можна писати картину маслом. Поставтеся до цього етапу підготовки полотна з особливою увагою. Якщо ви завдасте грунт неакуратно і нерівно, або сам матеріал виявиться поганим, то ваша картина виявиться непоказною і тьмяною, на ній можуть з'явитися плями.
4
Візьміть фарби, пензлі і можете приступити до написання картини. При цьому не поспішайте, наносите мазки дбайливо і акуратно: недбалість у цій справі не вітається. На полотні також не повинні утворюватися патьоки. оскільки це в принципі неможливо, адже масляні фарби по своїй текстурі досить густі, вони не течуть. Як тільки ви намалюєте те, що побажаєте, дайте картині висохнути.
Зверніть увагу
Не забудьте вибрати хороший і якісний підрамник. Він допоможе вам забезпечити міцне натяг полотна. Між іншим, саме ця умова є основним для вдалого написання картини маслом. Уникання даного пункту може виявитися загрожує тріщинами на полотні, що явно не прикрасить ваш малюнок.