Як змінити пароль на замку. Як розкрити кодовий замок.

Для надійного зберігання цінностей в умовах будинку або офісу застосовуються найрізноманітніші сейфи, стійкі до злому. Одним з достоїнств подібного сховища є кодовий замок, який допускає можливість зміни коду доступу, якщо необхідно поліпшити захист. Розглянемо, як змінити пароль , використовуючи як приклад замок типу "La gard", застосовуваний у сейфах "Format" виробництва Німеччини.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією з експлуатації сейфа. Кожна з можливих модифікацій замку має свої особливості, які слід брати до уваги при використанні сейфа і перепрограммировании замикаючого пристрою.
2
Відшукайте на верхній частині диска замку робочу мітку, використовувану при позиціонуванні цифрових комбінацій. Зліва від цієї мітки знаходиться інша, використовувана лише для зміни паролю.
3
При першому відкритті сейфа використовуйте стандартну заводську комбінацію. Як правило, це групи чисел 10-20-30. Обертанням диска проти годинникової стрілки встановіть групу «10» навпроти робочої мітки чотири рази. Потім таким же чином встановіть «20» три рази і «30» - два рази.
4
Обережно поверніть диск в напрямку ходу годинникової стрілки до упору. Поверніть ручку сейфа і відкрийте його.
5
Для зміни пароля залиште двері сейфа відкритою. Потім закрийте замок при відкритих дверях. Тепер наберіть на замку діючу в даний момент комбінацію, але використовуйте при цьому не установчу мітку, а мітку для зміни паролю.
6
Після установки останньої числовий групи навпроти мітки зміни пароля вставте в отвір на внутрішній стороні дверцят спеціальний ключ. Повільно поверніть ключ на 90 градусів в положення "Change". Залиште ключ в цьому положенні до закінчення установки нового пароля.
7
Використовуйте при введенні нового пароля заздалегідь підготовлений цифровий код, записавши його на аркуші паперу або в іншому зручному місці. Врахуйте, що третя група цифр повинна бути більше 20.
8
Обертанням диска встановіть перше число нового коду навпроти мітки зміни пароля чотири рази. Тепер встановіть друге число навпроти зазначеної мітки три рази, а третє число - два рази. Якщо ви допустили помилку при установці коду, повторіть заново всі дії після установки ключа.
9
Завершивши установку, поверніть ключ в положення "Insertion" і вийміть його з гнізда. Новий пароль успішно встановлений. Перш ніж замикати сейф на нову комбінацію, перевірте роботу замка два або три рази при відкритих дверцятах.
Чинне законодавство РФ не вимагає від фірми або підприємця обов'язковій реєстрації печатки. Не передбачені і ніякі формальності у разі її заміни. Але от візиту в банк, де у організації або ІП відкритий розрахунковий рахунок, не уникнути. Картку із зразками підписів представників фірми (або ІП) і вже нової печатки доведеться запевнити повторно.
Вам знадобиться
  • - ОГРН, ІПН, КПП (за наявності), назва фірми або ІП;
  • - послуги дизайнера (не у всіх випадках);
  • - послуги з виготовлення нової печатки;
  • - послуги з утилізації старої печатки (можна зробити це і самостійно);
  • - послуги нотаріуса (необов'язково);
  • - послуга банку по завіренню нової картки з зразками підпису та печатки;
  • - гроші для оплати всіх перерахованих послуг.
Інструкція
1
Порядок ваших дій залежить від причини, по якій ви міняєте друк . ОГРН, ІПН і при наявності КПП організації або підприємця зазвичай не змінюються протягом всієї діяльності. А вся ця інформація, а також назва підприємства або ІП, обов'язково повинна бути на офіційній пресі. Проте причиною може бути потреба в більш солідною і, відповідно, дорогий друку, або ж з великою кількістю ступенів захисту. У таких випадках треба починати з обігу в компанію, що надає послуги з виготовлення печаток, озвучити свої побажання та оплатити роботу.
2
Нерідко причиною заміни печатки може служити потреба розмістити на ній свій логотип (або новий замість старого при його заміні). У цій ситуації вам потрібно обговорити з виробником друку його технічні вимоги до зображень і надати логотип відповідно до них. Якщо ви не маєте можливості зробити це самі, зверніться за допомогою в безпосередньо у фірму з виготовлення печаток. У багатьох з них в змозі вам допомогти, а в деяких можуть навіть доручити дизайнерам виготовлення логотипу з нуля, якщо у вас його ще немає. Ці послуги зазвичай виявляються за окрему плату.
3
Виготовлення печатки займає кілька днів, як правило, не більше тижня. По закінчення обумовленого терміну вам потрібно забрати нову друк . Можливий також варіант доставки її до вас в офіс або за іншою адресою кур'єром, зазвичай за окрему плату.Еслі ви не вносили передоплату, гроші за надану послугу повинні передати в обмін на готову друк . Найчастіше можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок. Не забудьте також отримати від виробника друку необхідні підтверджуючі документи, якщо проведення цих витрат по бухгалтерії актуально для вашої системи оподаткування.
4
З готової друк ю вам потрібно відвідати відділення банку, де у вас відкритий розрахунковий рахунок (якщо рахунків декілька, кожен банк, де такий є), щоб запевнити нову картку із зразками печатки та підписів директора та головного бухгалтера вашої фірми. Процедура повністю та ж, що і при відкритті рахунку: директор і бухгалтер при наявності повинні пред'явити операціоністу паспорта і розписатися в картці, туди ж ставиться нова друк . Послуга оплачується за тарифами банку. Ви можете запевнити картку і у нотаріуса і віднести її в банк, але це зазвичай обходиться дорожче.
5
По завершенні всіх необхідних процедур не забудьте утилізувати стару друк . Краще не затягувати з цим у уникнення плутанини (або хоча б не зберігати нову і стару друку поруч, при цьому обидві - в недоступних для сторонніх місцях) .Утілізіровать друк ви можете своїми силами або, що надійніше і простіше , хоча і коштує грошей, звернутися в організацію, що надає такі послуги.