Як відновити Вісту з прихованого розділу. asus Як відновити завантаження з прихованого розділу.

Відновлення операційної системи Windows версії Vista з прихованого розділу є відмінною особливістю сучасних ноутбуків. При проведенні даної операції слід пам'ятати, що відновлення можливо тільки до стану заводських налаштувань.
Інструкція
1
Жорсткий диск ноутбука зазвичай містить один прихований розділ, розмір якого дорівнює кільком гігабайтам. Змістом такого розділу є файли настройки сховища завантаження і сам завантажувач OC. Призначенням такого розділу є вхід в середовище відновлення, образ якої розташовується в папці Recovery. В додатку «Провідник Windows» прихований розділ не відображається.
2
Зверніть увагу на необхідні умови автоматичного створення прихованого розділу, призначеного для входу в середовище відновлення: - завантаження Windows Vista повинна проводитися з зовнішнього носія; - на головному жорсткому диску не повинно бути більше двох розділів; - установка повинна бути виконана в нерозмічену розділ томи.
3
При натисканні певних функціональних клавіш відбувається запуск програм, розпаковують копію встановленої OC Vista на системний розділ. Необхідно вказати обраний варіант відновлення системи і слідувати вказівкам майстра. Процедура майже повністю автоматизована і практично не вимагає участі користувача.
4
Зверніть увагу на те, що вміст системного розділу (зазвичай це диск С: \) буде повністю видалено в процесі відновлення і перезаписано резервної копією до стану заводських налаштувань.
5
Перезавантажте систему комп'ютера і скористайтеся необхідної функціональної клавішею для входу в BIOS: - F8 - для Fujitsu Siemens і Toshiba; - F9 - для Asus; - F10 - для Sony і Packard Bell; - F11 - для MSI і HP; - Alt - для Rover; - Alt + F10 - для Acer; - Ctrl + F11 - для Dell.Обратіте увагу, що в ноутбуках Acer вимагається попереднє включення функції D2D в Bios і використання встановленого за замовчуванням пароля 000000.
6
Рекомендується створення резервних копій документів користувача на знімних носіях для можливості їх відновлення після переустановлення ОС Windows Vista з прихованого розділу.