Як вилікуватися від пияцтва.

Пияцтво - хронічне пристрасть до алкогольних напоїв, зловживання ними. Це викликає розлад психіки, порушення роботи серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, нирок і печінки. Алкоголік страждає порушеннями пам'яті, втрачає милосердя і співчуття до оточуючих - відбувається деградація особистості. Розвиток алкоголізму - процес, що триває від декількох місяців до десятиліть.
Вам знадобиться
  • - медикаментозна терапія;
  • - допомога психотерапевта;
  • - фітотерапія.
Інструкція
1
У лікуванні алкоголізму використовується безліч методів, але всі вони будуть абсолютно марними доти, поки алкоголік не признається самому собі і своїм близьким у тому, що у нього дійсно існує велика проблема, і що він сам хоче вжити заходів до одужанню.
2
Найбільш поширений метод лікування алкоголізму - медикаментозне лікування. З його допомогою пригнічується алкогольна залежність і усуваються порушення, пов'язані з інтоксикацією організму.
3
Одночасно з медикаментозним лікуванням застосовують методи психологічного впливу на питущого. Це закріплює негативне ставлення до алкоголю. Навіюється думка про можливість жити і боротися зі своїми проблемами без «допомоги» алкоголю.
4
Широко поширений метод сенсибилизирующей терапії - придушення потягу до алкоголю і вимушене утримання від прийому спиртного внаслідок страху смерті від несумісності вшитой «торпеди» і алкогольної продукції. Можливий летальний результат, що є для хворого сильним стримуючим фактором.
5
При лікуванні алкоголіків найчастіше застосовуються комплексні заходи - від запобігання абстинентного синдрому та медикаментозного лікування до заходів психологічного впливу, гипнотерапии і кодування.
6
Крім того, рідні алкоголіків нерідко користуються засобами народної медицини, які засновані на умовно-рефлекторної терапії, що полягає у виробленні рефлекторної реакції на алкоголь у вигляді блювоти. Список рослин, які використовуються з цією метою, досить великий - плавун-баранець, горечьсодержащіе лікарські трави, копитняк європейський, щавель кучерявий, м'ята перцева, корінь любистку, чебрець, спориш та ін.
Зверніть увагу
Встановлено, що на захворювання алкоголізмом величезний вплив роблять гени, куріння, вік першої проби спиртсодержащих напоїв, стреси, депресія, реклама алкоголю і оточення.
Корисна порада
Після лікування настає найважчий період - адаптація до тверезого способу життя, під час якого без підтримки рідних і близьких майже неможливо впоратися з потягом до алкоголю.