Як налаштувати з'єднання DSL модемів.

Незважаючи на те, що моделей модемів існує безліч, суть налаштувань у всіх одна і розібратися в ній досить просто. Настройка будь-якого модему починається з підключення.
Інструкція
1
Підключіть модем до мережевого кабелю або до телефонної мережі, а від нього підключіть комп'ютер або через USB-вхід, або через роз'єм мережевої карти. Відразу після цього повинні активуватися індикатори DSL-з'єднання і LAN. Потім приступайте до налаштування самого модему. Відкрийте браузер і в адресному рядку введіть адресу: 192.168.1.1, браузер повинен відкрити вам станицю з полем входу. В графі «Ім'я користувача» вводите: admin, і те ж саме вводите в графі «Пароль», тисніть Enter. Після цього вам повинен відкритися доступ до сторінки з настройками модему. Якщо цього не відбулося, значить, необхідна настройка мережевої карти. Таке може статися тому, що деякі модеми виходять в мережу тільки з визначеного IP. Це можна з'ясувати в настройках модема. Зайдіть в «Налаштування» IP-з'єднання, потім в «Властивості» і «Протокол інтернету TCPIP». Заповніть поля.
2
На сторінці з налаштуваннями натисніть кнопку «WAN». У таблиці, вже будуть прописані настройки, можете їх сміливо видаляти і замінювати на свої. Як тільки закінчите, натискайте «Add». В відкрилися настройках «WAN» введіть VCI і VPI, надані провайдером в картці абонента, тисніть «Next». Далі виберіть тип з'єднання. Позначте з'єднання PPPoE, оскільки, вибравши Bridging, доведеться ще настроювати підключення на комп'ютері, що є зайвим. Тисніть «Next».
3
У розпочатому поле введіть логін і пароль з картки, наданої провайдером. Більше на цій станиці нічого міняти не треба. Тисніть «Next». У розпочатому наступному полі залиште все як було і завершите настройку модему, натиснувши на кнопку «Apply» («Застосувати»). Після цього зачекайте, поки модем перезавантажиться. Якщо індикатори загорілися - значить настройка завершена.
Корисна порада
Поставте пароль на доступ до бездротової мережі, інакше хто-небудь зможе підключиться до вас і значно понизити трафік.
Багато користувачів вже навчилися створювати власні локальні мережі з доступом в інтернет. Але не кожен знає про те, що подібну мережу можна налаштувати навіть в тому випадку, якщо ваш провайдер надає доступ до ADSL-мережі.
Вам знадобиться
  • - DSL-маршрутизатор.
Інструкція
1
Налаштування подібної мережі не відрізняється кардинально від звичної LAN-мережі. Єдине вагоме відмінність - потрібна наявність певного маршрутизатора. Придбайте пристрій, що підтримує функцію Wi-Fi роутера, з портом DSL для підключення до інтернету.
2
Встановіть це Wi-Fi маршрутизатор поблизу від одного з стаціонарних комп'ютерів. Підключіть живлення до обладнання. Використовуючи спліттер, з'єднайте кабель телефонної лінії з каналом DSL маршрутизатора.
3
Знайдіть будь порт Ethernet (LAN) на корпусі устаткування і з'єднайте його з мережевою картою комп'ютера, використовуючи для цього виту пару. Увімкніть обраний ПК і запустіть будь-який з існуючих браузерів.
4
Відкрийте інструкцію до Wi-Fi маршрутизатора і знайдіть в ній початковий IP-адреса обладнання. Введіть його значення в поле вводу url-адрес браузера для входу в меню налаштувань пристрою.
5
Вивчіть відкрилося меню. Знайдіть пункт WAN (Internet) і відкрийте його. Налаштуйте даний пункт таким чином, як ви зробили б це, маючи в розпорядженні звичайний DSL-модем. Рекомендують також активувати функції DHCP і NAT.
6
Збережіть параметри даного меню. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор і переконайтеся в тому, що авторизація на сервері провайдера пройшла успішно. Перейдіть до меню Wi-Fi (Wireless Setup Settings). Створіть бездротову точку доступу. Особливу увагу приділіть вибору типів безпеки і передачі радіосигналу.
7
Збережіть зміни налаштувань. Ще раз перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. З'єднайте з іншими каналами Ethernet (LAN) стаціонарні комп'ютери. Ноутбуки та комунікатори підключіть до створеної вами точці доступу Wi-Fi. Перевірте наявність доступу в інтернет у всіх перерахованих вище пристроїв.
Корисна порада
В якості альтернативного варіанту ви можете спільно використовувати LAN-маршрутизатор і DSL-модем.