Як поміняти магнітолу. поміняти автомагнетолу в Техносиле.

Все в нашому світі змінюється і вдосконалюється. Так і автомобільні магнітоли з часом стають досконалішими та ергономічними. Кілька років тому придбати магнітолу з гарною якістю звуку було накладної тратою, зараз же від різноманітності в магазинах на полицях автозвуку розбігаються очі. От і ви придбали більш сучасну магнітолу , але як її поміняти, адже стара була встановлена в автосалоні під час покупки машини. Ця процедура не на стільки важка, що б їхати до професіоналів, з нею цілком можна впоратися в гаражі.
Вам знадобиться
  • Набір викруток, ключі для зняття магнітоли, перехідники.
Інструкція
1
Перше що необхідно зробити - при виборі магнітоли в магазині перевірте її комплектність. Якщо магнітола іншої марки, ніж та, що стоїть у вас зараз, то обов'язково зверніть увагу на наявність перехідника в комплекті з роз'єму самої магнітоли на стандартний роз'єм ISO - два широких двох рядних контакту, на магнітолі роз'єми можуть бути різними, залежно від виробника ( SONY, Kenwood і т.д.). Уточніть у продавця, не знадобляться додаткові перехідники, повідомивши йому марку, модель і рік випуску свого авто, це зокрема ставитися до машин іноземного виробництва.
2
Все необхідне куплено, можна приступати до заміни. Зняття і установку виробляємо при вимкненому запаленні. Витягти з гнізда стару магнітолу можна за допомогою спеціальних ключів, які були в комплекті з магнітолою при покупці. Ключі від нової магнітоли можуть не підійти, тому згадайте, де лежить коробка або документація на стару магнітолу , ключі, швидше за все там. Перш ніж вставити ключі зніміть зовнішню рамку і лицьову панель магнітоли. Вставивши ключі з боків магнітоли на всю довжину, потягніть на себе, трохи звівши ключі один до одного, разом з ключами вийде магнітола.
3
Пол справи зроблено. Не поспішайте від'єднувати дроти, вони можуть провалитися за центральну панель, стягніть їх гумкою або довгим проводом який залишиться зовні, тепер їх можна від'єднувати. Запам'ятайте, який дріт до якого роз'єму був підключений на магнітолі. Тепер вийміть з гнізда рамку для установки магнітоли, вона може бути просто притиснута пелюстками, які потрібно відігнути, або прикручена болтами або саморізами (їх необхідно акуратно викрутити).
4
Підготуйте нову магнітолу , зніміть з неї настановну рамку і підключіть перехідник на роз'єм ISO. Пропустивши в рамку від нової магнітоли з'єднувальні дроти, встановлюємо її в гніздо для магнітоли, закріпивши аналогічним чином. Перевірте рукою надійність установки рамки. Тепер можна приступати до приєднання проводів до магнітоли. З'єднайте роз'єм ISO, антенний провід, додаткові дроти, якщо вони є. Роз'єми для антени стандартні і рядом мають відповідний значок, так само як інші роз'єми не входять до роз'єм ISO.
5
Після того як всі дроти приєднані, потрібно провести перевірку підключення. Приєднаєте лицьову панель до магнітоли, і вставте її в гніздо до середини корпусу. Увімкніть живлення магнітоли, якщо підсвічування загорілася, значить, харчування на магнітолу надходить. Увімкніть функцію радіоприймача і налаштуйтеся на будь-яку радіостанцію, після початку трансляції радіомовлення, послухайте окремо кожен динамік, вони всі повинні працювати. Прийом радіомовлення так само означає, що антена справна і приєднана правильно. Потім перевірте роботу магнітоли при відтворенні звуку з диска і з флешносітеля, якщо є роз'єм USB. Тепер вимкніть магнітолу , зніміть лицьову панель і зусиллям двох рук прикладеним з боків лицьовій частині засуньте магнітолу до клацання в рамку. Встановіть лицьову панель і зовнішню рамку. Тепер повною мірою можна насолодитися якісним звуком.
Зверніть увагу
При з'єднанні магнітоли не забудьте її «заземлити», проводок прикручується болтиком на корпус магнітоли, так ви позбавитеся від багатьох проблем при її роботі.
Корисна порада
Часом одними спецключ магнітолу не витягнути, вставивши ключі спробуйте акуратно підчепити верх або низ магнітоли тонкої шліцьовій викруткою. Від'єднавши стару магнітолу, не поспішайте витягати рамку, можливо нова магнітола встане в неї без необхідності заміни на нову.