Як вибрати вуличну антену.

Для якісного прийому телевізійного сигналу необхідно використовувати вуличну антену . Щоб вибрати варіант, відповідний до вашого телевізійного приймача і його місцю розташування, слід вивчити можливості кожного типу обладнання.
Інструкція
1
Конструкція антени залежить від того, який телевізійний сигнал ви хочете прийняти: ефірний або супутниковий. Якщо в населеному пункті або в його межах мається телевізійна вежа, тут можна приймати місцеві канали - це ефірне телебачення. Досить встановити антену в напрямку телецентру, під'єднати її кабелем до свого телевізора і дивитися передачі. Щоб був доступ до більшості вітчизняних і зарубіжних програм, буде потрібно прийом сигналу з допомогою супутникового обладнання.
2
Підберіть антену ефірного пріемаДля отримання зображення місцевих програм необхідна антена метрового, дециметрового або всехвильової прийому. Визначте пріоритетність каналів. Наприклад, вам подобаються передачі по НТВ, МТV, а решта нецікаві. Зверніться до фахівців і виміряйте рівень телевізійних сигналів по вашому місцезнаходженням. За результатами замірів дізнайтеся тип антени, при яких прийом «картинки» буде якісним. Наприклад, при наявності перешкод або повній відсутності сигналу дециметрових хвиль - встановіть ДЦМ - антену. Для отримання якісного зображення всіх каналів підійде модель всехвильової прийому.
3
Виберіть конструкцію антенни.Смотріте численні телевізійні канали, встановивши супутникові антени. По конструкції їх можна згрупувати на кілька видів: прямофокусниє, офсетні, сферичні, плоскі, портативні. Перші - мають параболічну форму і концентрують сигнал, не дозволяючи йому розсіюватися. Така тарілка велика і вимагає для установки виносної кронштейн. Переважно, це обладнання використовується для професійного прийому супутникового сигналу.
4
Виберіть домашню антеннуДля житлових багатоквартирних будинків і заміських котеджів підійде сферична, офсетний, плоска антена або обладнання типу «вуличний ліхтар». Наприклад, офсетний конструкція розташовується вертикально на стіні будинку або на балконі, на ній не скупчується сніг, вода і бруд, що створюють перешкоди. Щоб не порушувати архітектурний вигляд будівлі, підберіть для домашнього приймача антену плоскої конструкції - вона не виділяється на тлі стіни і дозволяє насолоджуватися телебаченням відмінної якості. Приймайте супутниковий сигнал і на природі. Щоб не пропустити улюблену передачу включите портативну антену, і вона протягом 5 хвилин за допомогою пульта налаштується на потрібний канал.
Зверніть увагу
Для якісного прийому ефірного сигналу встановіть нову антену і зробіть заміну телевізійного коаксіального кабелю.
Корисна порада
Якщо вам потрібна антена для міської квартири, з вікон якої видно телевізійну вежу, вибирайте конструкцію без підсилювача. При правильному виборі антени служать 5-10 років і при переході на цифрове мовлення не зажадають додаткової переробки.
Якщо ви вирішили вибрати собі хорошу супутникову антену, то звертайте увагу на основні параметри, які безпосередньо впливатимуть на якість сигналу, а значить, або виправдають, або не виправдають вкладені в антену кошти. Щоб вибрати хорошу якісну антену, дотримуйтесь нескладних рекомендацій, наведених в даній інструкції.
Інструкція
1
Перш за все, визначте, в складі якої приймальної супутникової системи працюватиме антена. Перед вибором антени відповіді на кілька запитань: які саме канали вас цікавлять; чи можливо розташувати антену так, щоб сигнал супутника що перекривався сторонніми предметами; ви хочете дивитися один супутник або декілька; яку суму ви готові витратити на антену.
2
Виберіть розмір майбутньої антени. Діаметр вашої антени буде залежати від потужності сигналу. Тобто вибирайте діаметр антени залежно від тієї географічної місцевості, в якій ви знаходитеся. Найкраще звернутися у фірму, послугами якої ви хочете скористатися, і дізнатися там, який саме діаметр антени потрібен для прийняття сигналу у вашій області. Нижче наведені приблизні співвідношення потужності сигналу і діаметра антенни.Мощность (dbW) 53 - діаметр (м) - 0,648 - о, 845 - 1,142 - 1,540 - 1,8
3
Виберіть форму майбутньої антени. Антени бувають офсетні і прямофокусные.Прямофокусные - це звичайна тарілка, конвертор якої кріпиться в її центрі за допомогою спиць. Взимку на дзеркало такої антени може намерзати лід і падати сніг, це сильно погіршить якість прийому сігнала.Офсетние антени - це такі антени, фокус яких зміщений вниз від дзеркала, тому їх легко можна відчистити.
4
Правильно виберіть тип підвіски антени. Азимутна підвіска - це така, на якій антена жорстко фіксується, при цій підвісці антена налаштовується на один-єдиний супутник. Полярна - дорожча і передбачає настройку на кілька супутників.
5
Виберіть матеріал, з якого буде виготовлена антена. Найпопулярніший матеріал - це алюміній, він легкий і дешевий, але м'який, його легко пошкодити і деформація таких антен дуже погано позначається на якості прийому сігнала.Антенни зі сталі міцніше і дешевше, але вони важкі і схильні до корозії, тому при виборі такої антени звертайте увагу на якість її окраскі.Пластіковие - дуже легкі, але до таких швидко прилипає сніг. Сітчасті - легкі та зручні, їх майже не видно і вони не псують пейзаж, але якість прийому сигналів у них залишає бажати кращого.
6
В тому випадку, якщо ви підбираєте антену для автомобіля, то краще віддайте перевагу пасивної телевізійної антени, встановлювати її краще на дах або в крило. Вибирайте антени правильно і насолоджуйтеся гарною якістю зображення.