Як навчитися грати на гітарі шестиструнної.

Гра на шестиструнної гітарі зажадає від вас не тільки наявності самого інструменту, але і великої кількості часу і терпіння. При цьому неважливо, чи будете ви займатися самостійно або під чиїмось керівництвом.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили вчитися без чиєїсь допомоги, тоді почніть з тренування правильної посадки, причому саме посадки, оскільки новачкам не рекомендується грати на гітарі стоячи. Спочатку виробіть зручну постановку рук, адже від цього залежатиме ваше майбутнє вміння і майстерність володіння інструментом. Корпус гітари (на тому місці, де у неї виїмка) покладіть на ліву ногу. Вершину грифа намагайтеся розмістити на рівні вашого плеча. Ще один досить важливий момент - це рівне положення тіла, ви не повинні сильно сильно нахилятися вперед. Слідкуйте за тим, щоб ні ваш корпус, ні руки не відчували перенапруги, для цього сідайте якомога зручніше.
2
Для навчання вам будуть необхідні акорди і ноти. Скачайте їх в інтернеті. Без них ви не навчитеся справжній грі на гітарі, а тільки зможете витягувати звуки з інструменту. Тому з першого заняття пробуйте грати по нотам і вчіть акорди. Найпростіші з них - це Am, A7, C, Dm, E. Для тренування нот скористайтеся спеціальним нотним покажчиком.
3
Користуйтеся додатковими матеріалами: завантажуйте відеоуроки або навіть цілі курси. З них ви почерпнете масу корисної та необхідної інформації. Починати слід з самих нескладних уроків, оскільки в них немає великої кількості спеціалізованої лексики, все пояснюється максимально ясно і просто. Як правило, такі матеріали забезпечені позначкою «Для початківців» або «Для новачків» (це означатиме, що курс адаптований для тих, хто вивчає гру самостійно). Крім того, ви можете розучувати відомі пісні. Відповідні відомості ви з легкістю знайдете в мережі.
Зверніть увагу
Якщо ви граєте не правою рукою, а лівою, тоді вам доведеться поміняти місцями всі 6 струн (розташуйте їх у зворотному порядку). Вчіться так, як вам зручно. І абсолютно не варто підлаштовуватися під "правша".