Як вибрати сімейний автомобіль.

Існує безліч критеріїв вибору сімейного автомобіля. Правильно підібрана машина істотно полегшить ваше життя: на ній можна їздити на роботу, возити дітей в дитячий садок або в школу, вирушати за покупками, на сімейні пікніки і в подорожі.
Інструкція
1
Подумайте, для чого вам потрібен сімейний автомобіль , і складіть список основних вимог до нього. Наприклад, якщо ви плануєте часто вирушати з сім'єю за місто, збирати гриби, влаштовувати пікніки, рибалити і т.п., бажано вибрати автомобіль, якому не страшні поїздки по полях і лісах. Якщо ж ви будете кататися виключно по рівних асфальтованих дорогах, така машина вам буде ні до чого.
2
Зверніть особливу увагу на місткість машини. Як правило, великій родині потрібен просторий автомобіль з містким багажником. У ньому можна перевозити безліч пакетів з продуктами, одягом, товарами для дітей, а також кошики з їжею, переносні мангали, мішки з вугіллям, намети, спальники та інші речі, які можуть знадобитися в поході, на сімейній пікніку або на риболовлі.
3
Враховуйте рівень безпеки автомобіля. Він повинен бути досить високим, адже ви обираєте машину, якою буде користуватися вся родина. Про результати краштест що цікавить вас машини ви можете дізнатися, порадившись з фахівцями. Якщо ви купуєте старий автомобіль, обов'язково оціните його технічний стан.
4
Зверніть увагу на економічність машини. Не варто купувати автомобіль, який витрачає занадто багато бензину, адже їздити на ньому разом зі своїми домочадцями ви будете часто, і необхідність постійно залишати на заправках чималі суми незабаром позначиться на вашому сімейному бюджеті. Варто також дізнатися приблизну вартість ремонту і запчастин, щоб вона не стала для вас неприємним сюрпризом після покупки машини.
5
Вирішіть, яку максимальну суму ви готові витратити на автомобіль, а потім приступайте до пошуку підходящої моделі. Так ви зможете обмежити коло пошуку і придбати машину, не завдавши при цьому серйозного збитку сімейному бюджету.