Як виробляти шкіру риб.

З давніх часів шкура риби використовувалася у виробництві різних виробів шкіргалантереї. Завдяки унікальній фактурі і легкості фарбування, вона й донині користується попитом. Провідні кутюр'є світу виготовляють з риб'ячої шкіри модний одяг, взуття та аксесуари.
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - натрій, зола або мило;
  • - стіл;
  • - дошка;
  • - гілки верби або модрини.
Інструкція
1
Для вичинки шкіри риби в домашніх умовах дуже важливо акуратно зняти її. Робити це бажано із щойно спійманої риби, поки шкіра не втратила своєї еластичності.
2
Очистіть рибу від луски, намагаючись не пошкодити шкуру. Потім зніміть шкіру від голови до хвоста, обережно відділяючи її за допомогою ножа. Якщо є така можливість, краще використовувати кістяний ніж, який знизить ризик порізів.
3
Тепер головне - знежирити шкурку і позбавити її від специфічного запаху. Для цього можна обробити її слабким розчином натрію, золою або ж промити милом. При використанні останнього варіанта риб'ячу шкіру слід замочити в мильному розчині на добу, випрати, потім розтягнути, закріпити на твердій горизонтальній поверхні і акуратно почистити ножем з внутрішньої сторони. Потім ще раз випрати.
4
Розтягніть шкіру на гладкій поверхні (на склі) і залиште сушитися доти, поки вона не стане жорсткою і прозорою. Це займе близько двох днів.
5
Після всіх цих процедур можна починати самий трудомісткий процес - розм'якшення шкіри. Використовувати при цьому можна тупе лезо сокири або великого ножа. Покладіть шкурку на дерев'яну дошку і легкими рухами відбивайте її протягом приблизно 1,5 годин. Час розм'якшення залежить від структури шкіри. В кінцевому підсумку вона повинна стати м'якою, як промокашка.
6
Для збереження еластичності шкіри змочіть кожну шкірку невеликою кількістю води. Після просушування протягом 12 годин повторіть процес розм'якшення.
7
Щоб отримати гарний колір, шкурки необхідно прокоптить. Для цього в курені розведіть багаття з сухих гілок верби або модрини, а високо над ним підвести шматочки шкіри. Цей процес має тривати близько 4 днів.
8
Після цього шкіра стає м'якою, міцною, еластичною і має гарний унікальний малюнок від знятої луски.
9
Існує безліч різновидів риб, шкури яких можна використовувати як шкіряна сировина. До них відносяться щука, Меньок, морський вугор, мурена, близько 14 видів акул, короп, лосось, осетер, скат, кета та інші. З м'якої шкіри щуки, наприклад, виробляють одяг і рукавички. Шкіра сазана використовується в якості оздоблювальних елементів. А з шкурки лосося, що відрізняється особливою міцністю і довговічністю, виготовляють взуття, сумочки і гаманці.
Зверніть увагу
Сушити шкіру риби слід далеко від прямих сонячних променів.
Вироблення на сириця є найпростішим способом вичинки шкіри. Вона робиться без всякого дублення. Це прожіровал і добре промита сира шкіра без волосся. Робиться вона дуже простим способом в будь-якому сільському дворі.
Вам знадобиться
  • колода, гострий ніж або коса, біляк, поду, донська м'яльницю, одна або дві балії, мездряк, яловиче або кінське сало.
Інструкція
1
Візьміть зняту з тваринного шкуру, щільну коров'ячу або бичачу. Отмойте від бруду і крові, Збийте з неї навал дерев'яною лопаткою і розріжте гострим ножем на смуги шириною до 18 см або на ремені необхідної ширини. Потім тупим ножем, а найкраще мездряком (тупий дерев'яний скребок), Збийте на колоді все м'ясо, сало і пліву з нижньої частини смуг. Потім з верхньої сторони рівно обрейте ножем або косою весь волосся, зіскрібаючи при цьому легенько самий верхній шар шкіри.
2
Розвісьте виголені смужки на жердинах для підсушування. Влітку - на повітрі під навісом в тіні, але не на сонці. Взимку - в лазні або в іншому теплому приміщенні. Після просушки треба смужки отволажівать, т. Е. Рівномірно змочити мокрою ганчіркою і скласти одну на іншу врастяжку. Укрити купу рогожею або полотниною і почекати, поки вони відволожаться однаково, але не сильно. Притисніть смужки в купі яким-небудь вантажем. Потім отволоженние смужки витягуйте по одній і протягуйте на біляки (конструкція, що складається з нижньої товстої дерев'яної дошки і двох дерев'яних стійок).
3
Покладіть смужку на біляк поперек і притисніть долонями до країв стійок. Коліном натисніть і розтягуйте шкіру , натягнуту між стійками біляка. Від цього шкіра розминається і розгладжується. Потім обробіть смужку лещадью (дві міцні дерев'яні палиці, перев'язані біля одного кінця). Прикріпіть смужку одним кінцем до гака, який вбито в стовп. Затисніть її лещадью, натисніть міцно обома руками, і тягніть поду до себе. Від цього шкіра витягується. Повторіть таку обробку кілька разів.
4
Розімніть і прожіруйте шкіряну смужку донський м'ялкою (конструкція виготовлена з міцного дерева, має довжину 1,3 метра, в середині зроблений проріз, куди вставлений залізний прут). Просмикніть шкіряну смужку через проріз так, щоб вона всередині прорізу перехилилася через залізний стрижень. Потім розтягніть смужку, закріпивши її кінці до двох крюкам, які підв'язані до двох стовпів.
5
Візьміть напарника і, взявшись двома руками за ручки м'ялки, протягнете м'яльницю по смужці. Періодично наносите на смужку розтоплене яловиче або кінське сало. Шкіра вважається практично готовою, коли вона стає м'якою і білуватою. Також вона не повинна просвічувати. У разі просвіту, шкіру потрібно ще раз промять.