Як написати оголошення про зникнення собаки. дати оголошення про пропажу собаки в газеті.

Оголошення про пропажу собаки має в мінімумі тексту містити максимум інформації про тварину, його зовнішності і звичках, умови винагороди. Саме грамотно складений текст підвищує ймовірність повернення вихованця господареві.
Інструкція
1
Наберіть текст оголошення на комп'ютері, наприклад, в форматі Word. По-перше, це дозволить підвищити «читабельність» тексту, по-друге, ви легко зможете розмножити його або роздрукувати оголошення повторно.
2
Виділіть головний текст оголошення, а саме слова «Пропала собака». Великі літери дозволять перехожим зрозуміти суть оголошення. Ті, хто не знає нічого про знайдених собаках, піде далі, ті ж, у кого є деяка інформація, прочитають оголошення повністю.
3
Опишіть зовнішність потерявшейся собаки. Вкажіть породу, забарвлення і підлогу особини. Перелічіть прикмети, за якими можна дізнатися собаку з числа представників цієї породи, наприклад, рвані вуха, особливе плямочка, слід укусу. Також опишіть нашийник або поводок, якщо він був при собаці на момент пропажі.
4
Вкажіть кличку тварини, відзначте, відгукується воно на неї. Якщо собака реагує на деякі голосові команди, також позначте це в тексті оголошення.
5
Позначте в оголошенні, в якому місці собака загубилася - у парку, сквері, на вулиці, за гаражами.
6
Вставте в оголошення фотографію собаки. Це допоможе ідентифікувати тварину тим людям, які не розбираються в назвах порід. Виберіть фотографію, на якій видно пропорції вихованця, а не одна морда або передні лапи.
7
Вкажіть інформацію про винагороду за повернення, якщо воно мається на увазі. Залишіть контактний телефон в самому тексті оголошення і на відривних частинах. Крім того, ви можете вказати, в який час краще дзвонити, якщо, наприклад, з вами проживає маленька дитина.
8
Роздрукуйте оголошення на яскравою папері, щоб воно впадало в очі. Зробіть надрізи в нижній частині, щоб перехожі могли легко відірвати шматочок з номером телефону. Помістіть оголошення в тих місцях, куди може попрямувати ваша собака. Але попередньо переконайтеся в тому, що розклеювання оголошень не заборонено в цьому місці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7stc97QQc-s