Як замовити залізничний квиток в інтернеті.

На офіційному порталі Російських залізниць діє сервіс оплати квитків через інтернет. Бажаючому замовити проїзний документ пасажиру необхідно мати банківську карту.
Вам знадобиться
  • - банківська карта;
  • - паспорт, закордонний паспорт, свідоцтво про народження;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Зареєструйтеся на сайті www.rzd.ru. Якщо ви вже зареєстровані, увійдіть в систему з використанням особистого коду доступу і логіна. Ці дані конфіденційні.
2
Замовте не більше чотирьох проїзних документів. Оформіть квиток, внісши в спеціальні поля реквізити поїздки та свої персональні дані. При оплаті проїзду через інтернет діє «повний» (дорослий) і «дитячий» (для дитини старше п'яти років) тариф. На дитину молодше п'яти років, якщо він не займає окреме місце, квиток замовляти не потрібно.
3
Спочатку введіть серію паспорта РФ (чотири цифри), а після його номер (шість цифр). Кількість пробілів ролі не грає. При необхідності вказати закордонний паспорт вводиться його номер, що складається з дев'яти цифр. Для підготовки квитка дитині необхідна інформація з його свідоцтва про народження - серія (римські цифри в латинській розкладці і дві букви кирилицею) і номер з шести цифр. Кількість пробілів і тире не має значення. Пам'ятайте, що при розбіжності прізвища пасажира або номера документа, що посвідчує особу, з відомостями, зазначеними на сайті і потім у проїзному документі, людина на своє місце в поїзд допущений не буде.
4
Сплатіть квиток за допомогою банківських карт Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro міжнародних платіжних систем Visa International або MasterCard International. Перерахування грошей з картки здійснюється після перевірки і підтвердження замовлення з переходом на платіжний шлюз ВАТ "Транскредитбанка". На ухвалення рішення про оплату поїздки і введення реквізитів картки банку є десять хвилин, - інакше замовлення буде скасовано.
5
Для оплати введіть ім'я та прізвище власника картки, її номер, термін дії та тризначний код (CVV2 або CVC2).
6
Надрукуйте бланк з інтернет-квитком або запам'ятайте номер замовлення, за яким потім будуть підготовлені проїзні документи в касі. Сам бланк не рахується квитком і тому не дає права проїзду. Віддайте бланк в касу або назвіть касиру номер замовлення. Вам видадуть документ для підпису та квиток.
Зверніть увагу
Квитки можна замовити за десять днів до відправлення поїзда (і при цьому не пізніше ніж за годину до від'їзду). Продаж починається о 8 годині ранку і триває до 12 ночі з денною перервою з 15.30 до 16 годин.
Корисна порада
Рекламні замовлення зареєстрований на офіційному сайті Російських залізниць пасажир може подивитися за адресою http://ticket.rzd.ru (розділ «Мої замовлення» лівого меню).