Як зберегти закладки при перевстановлення браузера.

Браузер - додаток для роботи в мережі інтернет. Для швидкого доступу до часто відвідуваних сайтів в ньому передбачений інструмент «Закладки». При перевстановлення браузера було б шкода втратити збережені адреси інтернет-сторінок. Рішення даної проблеми існує.
Інструкція
1
Варто відзначити, що журнал з адресами сайтів в різних браузерах може називатися по-різному. Так, в браузері Mozilla Firefox це «Закладки», в Internet Explorer - «Вибране», проте, різні назви суті не змінюють, і принцип дій від цього теж не змінюється.
2
Щоб зберегти закладки при перевстановлення додатки Mozilla Firefox, запустіть браузер звичайним способом і виберіть на панелі меню пункт «Закладки». У випадаючому меню клікніть по першому пункту «Показати всі закладки», відкриється нове вікно «Бібліотека».
3
На панелі інструментів у верхній частині вікна виберіть «Імпорт і резервування» і пункт «Резервне копіювання». Вкажіть директорію для збереження закладок. Якщо плануєте переустановку тільки браузера, операція може бути разовою, і закладки можна зберегти в будь-якій директорії, наприклад, на робочому столі. Якщо ж передбачається переустановка системи, краще не зберігати копії закладок на диску з операційною системою.
4
Після переустановлення браузера повторіть дії, описані в другому кроці. У вікні «Бібліотека» виберіть інструмент «Імпорт і резервування» і команду «Відновити». В підменю клацніть по пункту "Вибрати файл». Вкажіть шлях до резервної копії закладок, журнал з адресами буде відновлений.
5
Під час резервного копіювання в Firefox закладки зберігаються в форматі .json. Якщо ви хочете встановити інший браузер, не працюючий з даними форматом файлів, вам підійде інший спосіб.
6
Відкрийте вікно «Бібліотека» і виберіть в меню «Імпорт і резервування» пункт «Експорт закладок в HTML-файл». Формат html більш звичний і розпізнається усіма браузерами. Введіть ім'я файлу (якщо буде потрібно) і вкажіть шлях для збереження копії закладок. Запустіть новий браузер, виберіть команду «Імпорт з файлу» і вкажіть у вікні запиту шлях до збереженого файлу.