Як оновити стару ванну. Як покривають старі ванни акрилом.

Ванна кімната - одне з основних місць в квартирі, де повинні підтримуватися всі стандарти гігієни. На жаль, з часом зберігати охайний вигляд у ванній стає все важче, а ремонт, нехай і косметичний, не всім під силу. Проте, оновити ванну кімнату можна і без істотних матеріальних витрат.
Інструкція
1
Почніть із загального вигляду ванної кімнати. Свіжий вигляд приміщенню додасть оновлена кахельна плитка. Не обов'язково міняти її на нову, досить нанести в межплиточное простір нову затірку, гармонирующую з основним кольором плитки. Попередньо видаліть стару затірку і зачистите межшовний шви.
2
Займіться ванній. Якщо купити нову поки не виходить, можна оновити вже наявну. Є два варіанти: покриття ванни нової емаллю і акриловий вкладиш. Якщо ви обмежені в засобах, придбайте емаль і нанесіть покриття самостійно, однак майте на увазі, що часто воно може піти тріщинами і бульбашками. Краще викличте фахівців і заплатите за установку вкладиша з акрилу: він підходить як сталевим, так і чавунним ваннам, і тримається на протяг двох десятків років.
3
Зверніть увагу на освітлення. Якщо ванна кімната старого зразка, і в ній давно не було ремонту, напевно її висвітлює тільки тьмяна лампочка на стелі. В ідеалі краще замінити її на сучасні вбудовані галогенні лампочки. Однак можна надати ванній яскравості і за допомогою додаткового світильника над дзеркалом.
4
Пофарбуйте батарею, якщо найближчим часом не збираєтеся міняти її на нову. Вибирайте колір радіаторної фарби, що поєднується з кольором кахлю на стінах. Якщо поліпшити зовнішній вигляд батареї неможливо, замаскуйте її великим красивим рушником.
5
Приділіть увагу дрібницям, адже саме вони створюють настрій і надають будь-якому приміщенню оригінальності. Придбайте новий яскравий набір приладдя: навісну поличку під дзеркало, стаканчик для зубних щіток, тримач для рушників і для туалетного паперу (якщо ванна суміщена з туалетом). Замініть шторку у душі: нехай нова буде в одній колірній гаммі з килимком на підлозі.
6
Якщо дозволяють розміри ванної, розставте по кутках аксесуари: кошик для білизни, підставку для косметики, рослина в красивому напольном горщику (вибирайте вологолюбні рослини, наприклад, азалію). Якщо санвузол суміщений, поруч з унітазом поставте яскравий пластмасовий лоток для журналів і газет.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2Qfi3GwnM9o