Як відремонтувати однокімнатну квартиру.

Ремонт в однокімнатній квартирі - не така проста задача, як може здатися. Основною проблемою є невеликий простір, на якому потрібно розмістити кілька зон різного призначення. Але навіть в невеликому приміщенні можна створити ілюзію об'єму, зорово його розширити, правильно використовуючи кожен квадратний метр.
Інструкція
1
Намалюйте план квартири і спробуйте розділити кімнату на зони. Таких зон повинно бути декілька: робоча, зона відпочинку, гардероб, гостьова. Якщо розміри кімнати не дозволяють розмістити ліжко і диван, то гостьову і спальню доведеться об'єднати.
2
Розташуйте робочу зону в одному з кутів кімнати, але не поруч з вікном. Гардероб може знаходитися поряд з робочим місцем. Зона відпочинку повинна знаходитися в протилежному кінці кімнати. Навпаки розташуйте гостьову частину. Отже, приблизний план готовий, можна приступати до обробки приміщення.
3
Пам'ятайте, що візуально розширити простір вам допоможуть дзеркала і різні колірні рішення. Використовуйте темну фарбу тільки на підлозі, так як на стінах вона візуально зменшить кімнату. Пофарбуйте стіни в світлий відтінок або оклейте шпалерами в світлій гаммі з дрібним малюнком.
4
Придбайте шафа-купе з дзеркальними дверима. Він не тільки виконає роль гардероба, але і візуально зробить кімнату більше за рахунок відображення. Скористайтеся ідеєю з розташуванням дзеркал на стелі. Не потрібно робити стелю повністю дзеркальним, досить невеликої частини. Врахуйте, що вони не повинні розташовуватися в зоні відпочинку; краще в гостьовій зоні.
5
Подбайте про те, щоб кімната була добре освітлена. Бажано купувати лампочки з теплим світлом. Зробіть освітлення по зонах, тобто кожна зона повинна мати свій власний джерело світла.
6
Закончите оздоблювальні роботи в кімнаті і переходите до розстановки меблів. Візьміть намальований заздалегідь план і, слідуючи йому, розподіляйте меблі по кімнаті. Розташуйте ліжко поруч з вікном. Можна поставити ліжко з балдахіном. Завдяки йому створиться враження якоїсь прихованості вашої зони відпочинку від сторонніх очей, що важливо. На підвіконні можна розташувати красиву нічну лампу.
7
Замовте невеликий комп'ютерний стіл. Подбайте про те, щоб на столі були передбачені і деяка кількість поличок для книг, паперів, блокнотів. Стіл ставте в протилежному від ліжка кінці кімнати.
8
Поставте шафа поруч з комп'ютерним столом. Це виграшний варіант, оскільки буде створюватися враження, що робоча зона знаходиться за перегородкою. Її роль виконають бічні стінки шафи.
9
Купіть невеликий кавовий столик і диван на кілька людей. Поставте ці предмети меблів навпроти шафи. Диван розташуйте біля стіни, а столик - поруч з диваном. Над диваном можна повестить кілька невеликих картин.
10
Якщо ви поєднуєте спальну і гостьову зони, вибирайте диван, що розкладається з внутрішнім ящиком. Розташовуйте його так, щоб на висячий навпроти телевізор не падало пряме сонячне світло.