Як передати великий файл на інший комп'ютер. перенос великого обсягу інформації на комп'ютер.

Якщо передача інформації з одного комп'ютера на другий повинна здійснюватися регулярно, найбільш правильним рішенням буде об'єднання їх в локальну мережу. Якщо відстань між ними не дозволяє це зробити, можна організувати постійно діючий канал у глобальній мережі - інтернеті. Однак частіше користувачеві персональних комп'ютерів зіштовхуються з необхідністю не регулярною, а разової або дуже рідкісною передачі великого об'єму інформації з одного комп'ютера на інший.
Інструкція
1
Використовуйте будь-якої з наявних під рукою знімних носіїв інформації - на сьогодні комп'ютери можуть працювати з великим числом таких носіїв. Якщо сумарний обсяг файлів, який потрібно перенести, не перевищує 1,4 мегабайта, то можна скористатися дискетою. Процедура запису і читання з неї проста - вставте гнучкий диск в дисковод, а почувши клацання фіксатора відкривайте стандартний менеджер файлів встановленої в комп'ютер операційної системи і використовуйте пристрій з назвою «Дисковод А:» так само, як будь-який звичайний диск комп'ютера - записуйте або зчитувати з нього файли. Недолік цього способу перенесення даних укладено у відносно малій ємності дискети, а також у тому, що сьогодні вже не в усі комп'ютери встановлюються дисководи.
2
Для переносу більшого обсягу інформації (до 750 Мб) призначені CD-диски. Використання їх схоже з користуванням дискетами, але має суттєві особливості. Крім того, що в обидва комп'ютера повинні бути встановлені CD-приводи, один з них повинен мати функцію запису (той, звідки переноситься інформація). Крім того, існують певні вимоги до самих дискам - не на кожен з них можна повторно записувати інформацію. Операційні системи останніх версій (наприклад, Windows 7) вміють своїми коштами записувати файли на оптичні носії, але якщо комп'ютер, з якого потрібно скопіювати файли, працює під управлінням більш ранніх версій ОС, то в нього буде необхідно встановити додаткове програмне забезпечення. Щоб перенести інформацію за допомогою CD-диска переконайтеся, що комп'ютер-джерело забезпечений записуючим приводом і має останню версію ОС або окрему програму записи CD, а в другій комп'ютер теж встановлено пристрій читання CD-дисків. Підготуйте чисту болванку для запису і скористайтеся відповідною програмою, щоб скопіювати на неї потрібні файли, а потім вважайте їх на другому комп'ютері.
3
Все умови переносу інформації з використанням DVD-дисків збігаються з описаними вище вимогами до CD-носіям, за винятком обсягу даних умещающихся знімних носіях цього типу - він істотно більше. Одношарові DVD-диски можуть вміщати до 4,5 гігабайт, а двошарові - до 9 Гб.
4
Якщо у вас є можливість використовувати флеш-носії, віддайте перевагу цьому типу - робота з ними значно простіше, ніж з оптичними дисками. Крім наявності самої «флешки» достатньою місткості обов'язковою вимогою до обох комп'ютерів є лише наявність у них USB-портів. Просто вставте цей носій у відповідний роз'єм і пристрій з'явиться в файл-менеджері ОС - записуйте або зчитувати з нього файли тим же способом, що і з будь-якого внутрішнього диска комп'ютера.
5
Флеш-носій можна замінити, наприклад флеш-плеєр або мобільним телефоном, якщо ємність їх пам'яті достатня для обсягу інформації, який потрібно перенести. Користування цими пристроями, як правило, мало відрізняється від флешки, але деякі телефони і плеєр можуть зажадати установки спеціального програмного модуля в обидва комп'ютера.
6
Якщо обидва комп'ютери мають підключення до інтернету, у вас є можливість передати файли через глобальну мережу. Занадто великі файли можна упакувати в багатотомний (який складається з декількох файлів) архів і переслати його з одного комп'ютера в інший за допомогою електронної пошти. Можна також скористатися публічними серверами файлообміну - завантаживши на нього файл за допомогою спеціальної форми на сайті, ви отримаєте мережевий адресу, з якої на інший комп'ютер (або кілька інших комп'ютерів) можна цей файл скачати.