Як перенести фото з iPhone на комп'ютер. Як перенести фотографії з айфона 3 на комп'ютер.

При бажанні зробити електронний фотоальбом, завантажити фотографії на сайт або просто систематизувати їх по папках, виявляється, що багато з них - на телефоні. Щоб використовувати зображення по - максимуму, треба перенести їх з Iphone на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - Iphone
  • - ноутбук/комп'ютер
  • - USB-кабель для підключення Iphone
Інструкція
1
Підключіть Iphone до комп'ютера за допомогою «рідного» USB-кабелю. На моніторі одразу з'явиться вікно програми iTunes. Закрийте її, чи не синхронизируя телефон.
2
Дочекайтеся появи на моніторі спливаючого вікна (якщо у вас встановлена функція «Автозапуск» для всіх підключаються). Воно повинно з'явитися протягом 5 секунд. Перевірте, щоб у віконці, навпроти напису «завжди виконувати вибраних дій», не стояло прапорець.
3
У вікні можете скористатися двома способами завантаження фотографій. Виберіть «Імпортувати зображення і відео». Для цього лівою кнопкою миші двічі клацніть на даній написи. Автоматично почнеться імпорт зображень і відео. До кожної фотографії вам буде запропоновано ввести свої позначки.
4
Щоб вибрати місце розташування фотографій на комп'ютері, клікніть на рядку «Параметри». У вікні,, встановіть потрібні шляху розміщення для відео та зображень. Також вкажіть бажаний формат назви для папок; виберіть, що буде іменами файлів: ваше ключове слово або вихідне ім'я файлу.
5
Збережіть зроблені зміни. Після виходу з вікна «Параметри» клікніть на кнопку «Імпорт». Фотографії та відео будуть переміщені з Iphone в зазначені вами місця на комп'ютері.
6
Щоб перенести окремі фотографії на комп'ютер, використовуйте в автозапуску функцію «Відкрити пристрій для перегляду файлів». У новому вікні двічі клікніть на "Internal Storage"> "DCIM"> «Папка з файлами». Виберіть необхідні фотографії, звичайним способом скопіюйте їх в потрібну папку.
7
Якщо функція «Автозапуск» не активовано на вашому ноутбуці, дійте через «Мій комп'ютер». Підключіть Iphone, закрийте програму iTunes. Клікніть «Комп'ютер», у вікні, зверніть увагу на панель зліва. Там вказані всі системні, знімні диски, а також підключення накопичувачі. Знайдіть і відкрийте Apple Iphone. Далі дійте, як описано в кроці 6.