Як завантажувати комп'ютер у безпечному режимі.

Багатьом відомо, що при запуску комп'ютера включаються всі служби і додатки. Це необхідно для нормальної роботи системи і насамперед для полегшеного візуального сприйняття користувачем. Але бувають ситуації, в яких завантаження всіх пристроїв небажана. Для цього існує безпечний режим. При нестабільній роботі системи або вірусній атаці включення безпечного режиму дозволить знайти причину збою, провести діагностику.
Інструкція
1
Для того щоб включити безпечний режим комп'ютера , необхідно його перезапустити. Для цього натискаємо меню «пуск», «вимикання». Вимикаємо комп'ютер. Можна вчинити перезавантаження, але рекомендується вимикати. Після цього включаємо його заново.
2
Після того, як пройде екран завантаження пристроїв, натискаємо клавішу F8. На деяких комп'ютера х не завжди вдається точно підгадати момент натискання клавіші. Тому, як і в ситуації включення BIOSа, при завантаженні комп'ютера натискаємо клавішу F8 до появи меню вибору.
3
У меню, можна вибрати кілька варіантів. Нас цікавить завантаження безпечного режиму. Також існує безпечний режим з підтримкою мережі. При такому режимі будуть активні багато служб, але тоді важче визначити джерело неполадки. Вибираємо завантаження безпечного режиму. Після цього з'являється рядок, яка підвантажує пристрої та драйвери, необхідні для роботи системи.
4
Через деякий час завантажується робочий стіл. Зазвичай на ньому стоїть чорний фон і необхідні для роботи ярлики. Розширення екрану скидається за замовчуванням. У зв'язку з тим, що багато ресурси відключені, можна приступати до роботи над ними. Наприклад, відключити автозавантаження вірусу, який вам заважає.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5Rr3VTm9_v8
Проблема, коли не завантажується Windows на ноутбуці, знайома багатьом. Зазвичай проблема вирішується за допомогою перевстановлення проблемної операційної системи. Хоча в цій ситуації можна знайти і більш гуманне рішення. Можна просто завантажити Windows в безпечному режимі і усунути проблему. До того ж це допоможе уникнути втрати інформації.
Вам знадобиться
  • Ноутбук під керуванням операційної системи Windows
Інструкція
1
Залежно від моделі ноутбука, запуск роботи комп'ютера в безпечному режимі може відрізнятися. Також вхід в безпечний режим операційної системи залежить від Windows, який встановлений на ноутбуці. Тут будуть розглянуті два варіанти. Один з них точно буде вірним для будь-якої моделі ноутбука.
2
Увімкніть ноутбук і дочекайтеся повного завантаження операційної системи. Вимкніть всі активні працюючі програми, які завантажилися разом з включенням ноутбука. Це, наприклад, антивіруси або програми, які ведуть моніторинг роботи операційної системи. Повідомлення про запущених в даний момент програмах відображається в правому нижньому кутку монітора у вигляді значків. Клацніть правою клавішею миші по значку працюючої програми і з контекстного меню виберіть команду «вийти». Таким способом закрийте всі активні працюючі програми. Не слід побоюватися, що вимкніть програму, яку потрібно для правильної роботи Windows. Серед працюючих програм, які запускаються разом з ноутбуком, ви можете вимкнути тільки ті, що розширюють можливості операційної системи Windows.
3
Примусово затримайте кнопку «викл.». Зачекайте приблизно хвилину і включіть ноутбук. Виникне меню, яке дозволить вибрати спосіб входу в систему. В даному меню і виберіть «безпечний режим». Врахуйте, що запуск Windows в безпечному режимі - процедура дуже повільна. Залежно від моделі ноутбука і версії операційної системи, цей процес може тривати від однієї до п'яти хвилин. Може здатися, що ноутбук завис і нічого не відбувається. Чи не перезавантажуйте і не вимикайте ноутбук під час цього процесу. Якщо все-таки система не зможе стартувати в безпечному режимі, таке іноді буває при поломці Windows, то ноутбук або просто автоматично перезавантажиться, або вимкнеться сам. Після старту роботи в безпечному режимі ви побачите чорний екран ноутбука без заставки, а зверху екрану напис «безпечний режим».
4
Другий спосіб входу в безпечний режим. Увімкніть комп'ютер і безперервно натискайте клавішу F8. З'являться варіанти завантаження Windows. Серед них вибираєте «безпечний режим». В деяких моделях ноутбуків альтернативою F8 може виступати клавіша F12.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RNGaMHeeTjM
Зверніть увагу
Відповідь: Запуск комп'ютера в безпечному режимі Щоб завантажити комп'ютер у безпечному режимі. 1. Натисніть кнопку Пуск і виберіть команду Завершення роботи. 2. Виберіть параметр перезавантажити комп'ютер і натисніть кнопку OK. 3. Натисніть F8 в зазначений час
Корисна порада
У цій статті розглянуті варіанти завантаження в безпечному режимі, які підтримуються Windows. При виборі одного з цих варіантів виконується завантаження мінімального набору драйверів. Такий режим завантаження Windows використовується для внесення змін до реєстру, а також для завантаження або видалення драйверів. Додаткова інформація. Щоб завантажити ОС в безпечному режимі, виконайте наступні дії. Перезавантажте комп'ютер і натискайте клавішу F8.