Як відновити брандмауер Windows.

Брандмауер Windows - поєднання апаратного та програмного забезпечення, що захищає систему від несанкціонованого доступу з глобальної або локальної мережі. Він підвищує безпеку комп'ютера, блокуючи «непередбачені запити». Якщо ви відключили брандмауер, для його відновлення виконайте декілька дій.
Інструкція
1
Увійдіть в систему під обліковим записом «Адміністратор». Відкрийте «Панель управління» через кнопку «Пуск». В категорії «Мережа та підключення до інтернету» клікніть по значку «Брандмауер Windows» або виберіть завдання «Зміна параметрів брандмауера Windows».
2
У вікні, перейдіть на вкладку «Загальні» і встановіть маркер в поле «Увімкнути (рекомендовано)». У даній групі передбачений параметр «Не дозволяти виключення». Коли його поле відзначено маркером, брандмауер блокує всі несанкціоновані запити на підключення до комп'ютера, включаючи служби, що містяться на вкладці «Винятки», а також запити на доступ до загальних принтерів і мережевих пристроїв. Після активації брандмауера і установки додаткових параметрів натисніть на кнопку ОК, діалогове вікно закриється автоматично.
3
Іноді буває, що операційної системі не вдається запустити службу брандмауера. Це відбувається в тих випадках, коли пошкоджений файл SharedAccess.reg. Для усунення даної проблеми можна піти декількома шляхами.
4
Викличте функцію Setup API InstallHinfSection. Для цього натисніть кнопку «Пуск» і виберіть в меню команду «Виконати». У порожньому полі вікна введіть без зайвих друкованих знаків команду cmd і натисніть кнопку ОК або клавішу Enter. У новому вікні впишіть команду Rundll32 setupapi, InstallHinfSection Ndi-Steelhead 132% windir% infetrass.inf, натисніть клавішу Enter і перезавантажте комп'ютер.
5
Після перезавантаження знову викличте вікно «Виконати» і повторіть команду cmd. У командному рядку введіть Netsh firewall reset і підтвердіть команду клавішею Enter. Знову викличте вікно «Виконати» і введіть команду firewall.cpl. Після цього включіть брандмауер Windows так, як це описано в перших двох кроках.
6
Інший спосіб вимагає правки записів в редакторі реєстру. Вносити зміни до реєстру необхідно вкрай акуратно, якщо ви не впевнені, що впораєтеся, краще просто переустановите операційну систему. Як правило, допомагає переустановка з повним форматуванням жорсткого диска. Установка системи поверх наявної іноді не приносить бажаного результату.
Будь-яка операційна система має свої плюси і мінуси. До мінусів зазвичай приписують нестабільну роботу її компонентів. На цей випадок розробники ПЗ придумали технологію повернення до налаштувань за замовчуванням.
Вам знадобиться
  • Операційна система сімейства Windows.
Інструкція
1
Належить внутрішніх програм операційних систем Windows є брандмауер, основним завданням якого є захист файлів системного розділу від втручання шкідливих додатків. Для будь-якого програмного забезпечення, що працює під Windows, існує таке поняття, як «Заводські настройки» або «Настройки за замовчуванням». Відновити колишню роботу продукту можна буквально в декілька кліків миші.
2
Часто даною технологією користуються при неможливості повернення здійснених операцій. Для відновлення заводських налаштувань брандмауера системи необхідно виконати його запуск. Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, двічі клацніть по значку «Брандмауер Windows».
3
У лівій частині вікна натисніть кнопку «Відновити за замовчуванням» (для систем Windows Vista і Seven). При появі вікна із запитом введення пароля введіть його і натисніть кнопку підтвердження. Для операційної системи Windows XP у вікні, перейдіть до вкладки «Додатково» і натисніть кнопку «За замовчуванням» в блоці «Параметри». У вікні, із запитом про внесення змін натисніть кнопку «Так».
4
Крім позитивних сторін, у цього методу є і негативні. Колись дозволені програми засобами брандмауера будуть повністю блоковані, тому в такому випадку доводиться витрачати додатковий час для їх налаштування.
5
Однак це не єдиний спосіб відновлення колишньої коректної роботи програмного забезпечення. Такого ж ефекту можна домогтися при використанні інструменту «Відновлення системи», яке розташовується в меню «Пуск» (розділ «Службові»). Після його запуску необхідно вибрати дату і натиснути кнопку «Відновлення».