Як зробити роботу комп'ютера швидше.

Щоб продуктивність персонального комп'ютера з часом не знижувалася, його необхідно правильно налаштувати і періодично обслуговувати. Для успішної оптимізації ПК необхідно врахувати безліч нюансів.
Вам знадобиться
  • - Smart Defrag;
  • - CCleaner.
Інструкція
1
Одна з поширених проблем деяких комп'ютерів - повільна роботи жорсткого диска. Чим довше інформація зчитується з цього носія, тим більше часу комп'ютер затрачає на виконання певних процесів. Скачайте і встановіть програму Smart Defrag фірми Auslogics.
2
Запустіть цю утиліту. Відкрийте вкладку «Настройки» і виберіть меню «Налаштування програми». Перейдіть до вкладці «Алгоритм» і поставте галочку поруч з пунктом "Пропустити фрагменти більше». У спадаючому меню виберіть пункт «50 Мбайт». Натисніть кнопку Ok.
3
Виділіть галочками всі локальні диски та натисніть кнопку «Дефрагментація і оптимізація». Дочекайтеся завершення роботи утиліти.
4
Відкрийте властивості системного розділу вінчестера. Знайдіть пункт «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску» і деактивуйте його. Натисніть кнопку «Застосувати» і почекайте, поки будуть встановлені нові параметри роботи з вінчестером.
5
Очистіть системний реєстр. Це дозволить виключити зчитування невірних ключів, що призведе до підвищення продуктивності системи. Встановіть утиліту CCleaner, завантаживши її з сайту www.piriform.com. Запустіть програму і відкрийте вкладку «Реєстр».
6
Виділіть галочками всі доступні пункти та натисніть кнопку «Пошук проблем». Після завершення сканування натисніть кнопку "Виправити". Скасуйте створення резервної копії, натиснувши кнопку «Ні». У новому меню виберіть пункт «Виправити відмічені».
7
Відкрийте меню «Адміністрування». Доступ до нього можна отримати через панель управління комп'ютером. Виберіть пункт «Служби». Знайдіть невикористовувані або непотрібні служби, запущені на даному комп'ютері. Клікніть правою кнопкою миші по назві потрібного процесу і виберіть пункт «Властивості».
8
Розгорніть підменю «Тип запуску» і встановіть параметр «Відключено». Виконайте цей алгоритм для всіх інших служб. Перезавантажте комп'ютер після виконання описаних процедур.