Як встановити звуковий драйвер на ноутбук. дрова на ноутбук для запису звуку.

При установці деяких операційних систем необхідно вибрати відповідні драйвери . Для здійснення цього процесу можна скористатися додатковими утилітами або самостійно знайти необхідні файли.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - Sam Drivers;
  • - Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Зазвичай виробники мобільних комп'ютерів викладають перевірені версії драйверів на своїх офіційних сайтах. Відвідайте потрібний ресурс, відкрийте меню завантажень або скористайтеся рядком пошуку. Введіть модель вашого мобільного комп'ютера.
2
Із запропонованих варіантів виберіть відповідний комплект файлів. Керуйтеся описом пристрою, для якого призначені дані драйвери. Зверніть увагу на назву операційної системи, в середовищі якої працюватимуть дані файли. Виконайте завантаження обраних драйверів.
3
Відкрийте диспетчер пристроїв. Для цього перейдіть в меню «Додаткові параметри системи» або відкрийте властивості пункту «Комп'ютер» з меню «Пуск».
4
Знайдіть у списку підключених пристроїв звукову плату. Відкрийте властивості цього обладнання і виберіть вкладку «Драйвер». Натисніть кнопку «Оновити». У новому меню виберіть пункт «Установка з вказаного місця».
5
Оберіть скачаний з сайту архів і натисніть кнопку «Відкрити». Дочекайтеся завершення процедури оновлення драйверів.
6
Якщо ви не знайшли драйвери на сайті виробника ноутбука, відвідайте офіційний ресурс розробників використовуваної звукової плати. Спробуйте знайти на ньому цікаві для вас файли.
7
У тій ситуації, коли у вас не вийшло самостійно знайти потрібні файли, скачайте програми Sam Driver або Driver Pack Solution. Запустіть обрану утиліту. Зачекайте, поки програма автоматично просканує підключене устаткування і підбере потрібні файли.
8
Виділіть ті комплекти драйверів, які відносяться до звукової плати, наприклад Sound Realtek і Sound Others. Натисніть кнопку «Оновити» та виберіть пункт «Встановити вибрані файли».
9
Після оновлення драйверів для звукової плати перезавантажте комп'ютер. Налаштуйте параметри роботи звукової карти.