Як включити wifi на ноутбуці eMachines. Як налаштувати вайфай на емашін.

Практично всі мобільні комп'ютери наділені вбудованими Wi-Fi адаптерами. Ці пристрої необхідні для підключення до бездротових мереж, створеним за допомогою точки доступу або іншого ноутбука.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Увімкніть мобільний комп'ютер eMachines і дочекайтеся завантаження операційної системи. Увімкніть внутрішній Wi-Fi адаптер. Для цього натисніть клавіші Fn і F8 (F12). Якщо після виконання цієї дії адаптер залишився відключеним, скористайтеся іншим способом.
2
Натисніть на клавішу Win для відкриття меню «Пуск». Клікніть правою кнопкою миші по пункту «Комп'ютер» (Windows Seven). Виберіть пункт «Властивості». Перейдіть до диспетчера пристроїв, вибравши відповідний пункт в лівій частині робочого вікна.
3
Розгорніть підменю «Мережеві адаптери» і клікніть правою кнопкою миші по назві потрібного Wi-Fi модуля. Виберіть пункт «Включити». Випишіть модель адаптера бездротового зв'язку.
4
Відвідайте сайт http://www.emachines.ru/ec/ru/RU/content/drivers. Заповніть запропоновану таблицю. Вкажіть модель вашого мобільного комп'ютера. Виберіть операційну систему, яка встановлена в даний момент. Скачайте драйвери для Wi-Fi модуля.
5
Відкрийте диспетчер пристроїв і перейдіть до властивостей вбудованого Wi-Fi адаптера. Виберіть вкладку "Драйвери» і натисніть кнопку «Оновити». Вкажіть шлях до завантажити з сайту архіву. Перезавантажте ноутбук після установки драйверів для Wi-Fi модуля.
6
Дочекайтеся завантаження операційної системи і відкрийте центр керування мережами й загальним доступом. Перейдіть в меню «Управління бездротовими мережами». Натисніть кнопку «Додати» і виберіть тип мережі, до якої необхідно підключитися.
7
Заповніть відкрилася таблицю. Обов'язково правильно вкажіть всі параметри, інакше ноутбук не зможе підключитися до обраної бездротової точки доступу. Встановіть галочку поруч з пунктом «Зберегти параметри" і натисніть кнопку "Далі". Дочекайтеся установки зв'язку з точкою доступу. Перевірте працездатність мережі, відкривши локальний ресурс або web-сторінку.