Як замінити іконки на комп'ютері. Як зробити іконки на комп'ютері нормальними.

Після установки операційної системи робочий стіл виглядає стандартно. Це може здатися нудним і позбавленим індивідуальності, тому розробники передбачили можливість зміни зовнішнього вигляду різних елементів. Щоб замінити іконки на комп'ютері, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Перш за все ви повинні подбати про те, щоб на вашому комп'ютері були збережені ті іконки, на які ви хочете замінити стандартні. Колекції іконок можна або завантажити з мережі інтернет, або зробити самостійно. У другому випадку не забудьте конвертувати їх у формат .ico.
2
Змінити вигляд значків можна кількома способами. Існують програми (IconPackager, Auslogics Visual Styler), які дозволяють замінити відразу всі іконки на комп'ютері, зібрати і встановити власні колекції за кілька кліків миші, але якщо ви не хочете встановлювати додаткове ПЗ, можна обійтися і власними силами.
3
Щоб замінити іконку користувальницької папки, підведіть курсор до потрібного значку, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Налаштування».
4
В групі «Значки папок» натисніть на кнопку «Змінити значок». Виберіть в додатковому вікні нову іконку з наявних мініатюр або натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до власної іконці. Щоб нові налаштування вступили в силу, натисніть кнопку ОК, і кнопку «Застосувати» у вікні властивостей.
5
Іконки для таких елементів, як «Мій комп'ютер», «Мережеве оточення», «Мої документи», «Повна корзина», «Порожня кошик» замінюються іншим способом. Клікніть в будь-якому вільному місці робочого столу правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». Або ж відкрийте компонент «Екран» на «Панелі управління» в категорії «Оформлення і теми».
6
В діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». В додатково вікні «Елементи робочого столу» виділіть в групі «Значки робочого столу» мініатюру потрібного вам елемента і натисніть на кнопку «Змінити значок». Вкажіть шлях до нової іконці, натисніть кнопку ОК і застосуйте нові налаштування.