Як змінити ярлик "Мій комп'ютер".

Одним з основних елементів робочого столу є ярлик «Мій комп'ютер». Він створюється автоматично при установці операційної системи і, як і багато інших ярлики, служить для швидкого доступу до ресурсів комп'ютера. Зовнішній вигляд даного елемента при бажанні можна змінити.
Інструкція
1
Щоб перейменувати ярлик «Мій комп'ютер», підведіть до його значку курсор і клацніть правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть команду «Перейменувати». Поле з ім'ям стане доступно для редагування, ви це зрозумієте по його змінити зовнішнім виглядом. Впишіть нове ім'я для ярлика і клікніть лівою кнопкою миші в будь-якому місці робочого столу. Перейменування ярлика «Мій комп'ютер» ніяк не відіб'ється на роботі системи.
2
Якщо ви хочете змінити вид самого значка «Мій комп'ютер», вам необхідно звернутися до компоненту «Екран». Для цього клікніть правою кнопкою миші в області робочого столу, вільної від файлів і папок. У випадаючому меню виберіть останній пункт «Властивості». Інший варіант: через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» клікніть лівою кнопкою миші по значку «Екран».
3
Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран». Існує кілька способів для зміни виду ярликів. Перший спосіб дозволяє однією командою змінити значки всіх основних елементів робочого столу («Кошик», «Мережеве оточення», «Мої документи»), а не тільки ярлик «Мій комп'ютер». При цьому також зміниться оформлення вікон і фонового малюнка. Щоб скористатися цим способом, перейдіть на вкладку «Теми» і виберіть в групі «Тема» нове оформлення за допомогою списку, що випадає. Застосуйте нові налаштування.
4
Другий спосіб передбачає вибір значків для елементів робочого столу самостійно. Відкрийте вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу» в нижній частині вікна. Відкриється додаткове діалогове вікно «Елементи робочого столу», перейдіть в ньому на вкладку «Загальні». В центрі вікна ви побачите значки основних елементів робочого столу. Виділіть за допомогою миші значок «Мій комп'ютер» і натисніть на кнопку «Змінити значок». У новому вікні «Зміна значка» ви зможете вибрати нову іконку з наявних мініатюр.
5
Якщо ви не знайшли підходящої іконки серед стандартних зразків, вкажіть шлях до тієї іконці, яку ви намалювали або завантажили з мережі інтернет. Для цього натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть директорію, в якій збережено потрібна вам іконка. Після цього натисніть на кнопку ОК, застосуйте нові налаштування і закрийте вікно «Властивості: Екран».