Як нанести термопасту в ноутбуці.

Заміна термопасти - це один з найпоширеніших і ефективних методів підвищення якість охолодження центрального процесора. Для здійснення правильної заміни термопасти потрібно враховувати важливі нюанси.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - металева лопатка;
  • - термопаста;
  • - пінцет;
  • - шматок тканини.
Інструкція
1
Підготуйте всі необхідні інструменти і приступите до розбирання мобільного комп'ютера. Вимкніть ноутбук від мережі змінного струму та вийміть з нього акумуляторну батарею. Переверніть мобільний комп'ютер і викрутити все шурупи з нижньої стінки корпусу.
2
Витягніть з корпусу ноутбука DVD-привод. Відкрийте лотки, в яких знаходяться модулі оперативної пам'яті і жорсткий диск. Вимкніть ці пристрої і витягніть їх з ноутбука.
3
Тепер акуратно від'єднайте нижню стінку корпусу. Використовуйте для цього металеву лопатку або широку плоску викрутку. Обов'язково від'єднайте шлейфи, що йдуть від системної плати до клавіатури і іншим елементам.
4
Знайдіть вентилятор, встановлений на радіатор охолодження центрального процесора. Вимкніть кулер від системної плати. Відігніть засувки і зніміть радіатор разом з кулером.
5
За допомогою чистої сухої ганчірочки видаліть залишки термопасти спочатку з центрального процесора, а потім - з радіатора охолодження. Нанесіть на поверхню процесора нову термопасту . Будьте дуже акуратні! Ні в якому разі не наносите пасту на жилки процесора або будь-які інші контакти.
6
Встановіть радіатор разом з кулером назад і закріпіть ці пристрої. Акуратно зберіть корпус ноутбука, попередньо підключивши потрібні шлейфи. Зачекайте 10-15 хвилин, дозволивши термопасте рівномірно розподілитися і трохи підсохнути.
7
Увімкніть ноутбук і відкрийте меню BIOS. Перейдіть в пункт, що відображає температурні стану важливих елементів мобільного комп'ютера. Переконайтеся в тому, що температура центрального процесора знаходиться в допустимих межах. Якщо ж вона занадто висока, виконайте повноцінну чистку всієї системи охолодження ноутбука.