Як очистити диск C перед установкою.

Перед установкою нової операційної системи рекомендують повністю очищати потрібний розділ жорсткого диска. Якщо на диску зараз встановлена ОС, його необхідно відформатувати.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager;
  • - інсталяційний диск Windows.
Інструкція
1
Спочатку скопіюйте всі важливі файли на інший розділ жорсткого диска. Зверніть увагу на той факт, що всі дані, що зберігаються на робочому столі комп'ютера, розташовані на системному розділі. Переконайтеся в тому, що на локальному диску С не залишилося важливої інформації.
2
Встановіть програму Partition Manager. З її допомогою ви зможете очистити системний розділ до початку установки ОС Windows. Перезавантажте комп'ютер і відкрийте програму PM. В меню швидко доступу виберіть параметр «Режим для досвідчених користувачів».
3
Знайдіть графічне зображення потрібного локального диска. Клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Форматувати». У новому вікні вкажіть файлову систему, в яку буде форматувати розділ.
4
Введіть мітку тому, наприклад system, і натисніть кнопку «Форматувати». Після повернення в головне меню програми знайдіть на панелі інструментів кнопку «Застосувати намічені зміни». Натисніть її і підтвердіть запуск процесу видалення даних.
5
Перезавантажте комп'ютер після виведення відповідного вікна. Утиліта Partition Manager виконає всі необхідні операції в DOS-режимі.
6
Якщо у вас немає бажання встановлювати програми для форматування розділу, то просто вставте диск Windows в привід і включіть комп'ютер. Виберіть варіант завантаження з DVD-приводу.
7
Дотримуйтесь покроковому меню установки системи. Після появи списку доступних локальних дисків виділіть той з них, на який буде встановлена нова копія Windows. Натисніть кнопку «Форматувати» (Windows Vista і 7) або клавішу F (Windows XP).
8
Після завершення процедури очищення вибраного розділу продовжите установку операційної системи. Варто відзначити, що при роботі з дисками Vista і Seven ви можете відформатувати будь-який розділ, навіть якщо ОС буде встановлена на інший локальний диск або вінчестер.