Як встановити магнітолу самостійно. Як встановити магнітолу самому.

Самостійна установка магнітоли - процес трудомісткий, вимагає сильної концентрації уваги і граничної зосередженості. Але зробити це можливо і самому, тому автолюбителі не поспішають їхати в сервісний центр.
Вам знадобиться
  • - магнітола
  • - інструкція з встановлення
  • - спеціальні сполучні спрямовані акустичні дроти
  • - акумулятор 10-20А
  • - набір викруток
Інструкція
1
Розпакуйте куплену магнітолу . Відразу відкладіть в сторону з'єднувальні дроти, що йдуть в комплекті до акустики. Вони призначені тільки для перевірки динаміків при покупці - їх потужності занадто мало, щоб згодом пропускати якісний звук. Уважно вивчіть інструкцію по установці магнітоли.
2
Зарядите магнітолу. Щоб отримати якісний звук, без перешкод, зробіть це від акумулятора. Встановіть запобіжник від 10 до 20А в 40 сантиметрах від плюса акумулятора. Переконайтеся, що запобіжник добре ізольований.
3
Перевірте плюсовій і мінусовій дроти. Вони повинні бути не витіюватими, максимально короткими по довжині. При прокладанні проводів постарайтеся обійтися без зайвих скруток. Підключати їх до магнітоли тільки після установки динаміків. «Плюсової» дріт від акумулятора тримайте весь час ізольованим.
4
Підключіть динаміки. Зверніть увагу, що у кожного з них є «+» і «-». Якщо позначення відсутні, то орієнтуйтеся на розмір: широка клема - це «плюс», вузька - «мінус». Маркування є і на проводах магнітоли. Кольоровий провід без позначень - це «плюс», такий же колір, але з чорною міткою - «мінус».
5
З'єднайте дроти - «плюси» автомагнітоли та динаміків. Те ж саме повторіть з «мінусами». Динаміки під'єднані.
6
живити магнітолу «плюсом» від акумулятора (це той провід, який довго тримали ізольованим). Акуратно вставте прилад в належне місце, всі засувки повинні спрацювати. Увімкніть магнітолу.
7
Якщо фазировка і установка динаміків була проведена правильно, то не повинно бути ні хрипів, ні перешкод при відтворенні. Пам'ятайте, що помилки при даній процедурі призводять до виходу з ладу магнітол. Тому при установці дуже уважно стежте за «плюсами» та «мінусами».
Їхати на власному автомобілі з вітерцем і насолоджуватися прекрасною улюбленою музикою - чи не це мрія будь-якого автомобіліста? В даний час важко уявити собі новий автомобіль, не обладнаний хорошою аудіосистемою. А ось старі авто, на жаль, далеко не всі мають якісну акустику, так як вартість її досить висока, та й установка влетить у копієчку. То чи можна заощадити на установки автомагнітоли сьогодні?
Інструкція
1
Скинути мінусову клему акумулятора. Ця дія дуже важливо при установці автомагнітоли і провести його необхідно перед початком всіх работ.Внімательно розгляньте всі проводки. Як правило, при харчуванні автомагнітоли беруть участь жовтий і червоний. Перший - налаштування магнітоли, другий - відключення магнітоли і включення запалювання авто. Синій провід, присутній в магнітолі, здійснює живлення активних антен. При цьому живлення на антену йде автоматично відразу ж після включення автомагнітоли.
2
Подивіться, скільки динаміків має ваша аудіосістема.Протяніте необхідну кількість проводів для динаміків. Для цього краще всього вибрати дроти з перетином 2 мм. При цьому слід знати декілька простих правил. Акустику краще всього розташувати на рівні голови, а, отже, динаміки найкраще вивести ззаду. Якщо їх більше трьох, то так само закріпити динаміки можна і на дверцятах машини.
3
Візьміть спеціальні рамки для автомагнітоли, які йдуть в комплекті з любимо устройством.Прікрепіте зазначені рамки до панелі консолі авто. Для цього необхідно провести наступні действія.Сніміте рамку корпусу магнітоли.
4
Встановіть рамку в передбачене для автомагнітоли місце у вашому автомобіле.Вигніте металеві пелюстки на вставленої рамці таким чином, щоб ця рамка надійно і міцно трималася в гнізді.
5
Підключіть всі динаміки до устройству.Проізведіте з'єднання плюса і мінуса до акумулятора автомобіля. При цьому будьте дуже уважні, важливо ці дії зробити правильно, інакше може мати місце процес замикання, і автомагнітола швидко вийде з ладу. Пам'ятайте, підключення плюсового і мінусового проводу до магнітоли має відбуватися тільки після підключення до неї всіх динаміків.
6
Встановіть на відстані 45 см від плюсової клеми акумулятора машини спеціальний запобіжник. Саме він дозволить захистити автомагнітолу від перегрівання і поломки.
7
Вставте автомагнітолу в отвір для неї до невеликого клацання, що свідчить про те, що пристрій встановилося правільно.Готово, включайте музику і насолоджуйтесь прекрасним проведенням часу за кермом автомобіля.