Як встановити ксенон самому на "Форд Фокус".

Модернізація автомобіля - справа клопітка. Але робота горить у вмілих руках справжнього автолюбителя, який вирішив самостійно встановити ксенон на свій «Форд Фокус ».
Вам знадобиться
 • - одна плоска велика викрутка;
 • - невелика ножівка/маленький електролобзик;
 • - ксенонові лампи;
 • - кусачки;
 • - саморізи довжиною до 1 см.
Інструкція
1
Зніміть фари, в які плануєте встановлювати ксенон. Для цього підніміть капотную кришку і викруткою відкрутіть верхній гвинт проти годинникової стрілки.
2
Опустіть руку за фару. Там знаходиться невелика засувка. Намацайте її, натисніть вниз. Ця засувка тримає фару на місці, тому, коли почуєте клацання, потягніть її на себе. Близько решітки радіатора знаходиться основний роз'єм з фари. Його треба від'єднати. Натисніть на важіль в середині роз'єму, застосувавши силу. Коли почуєте клацання, можете повністю витягувати фару з гнізда.
3
Витягніть роз'єм, який кріпиться поверх лампи. Це легко зробити, якщо натиснути на що знаходиться внизу затискач. Обережно витягніть два роз'єми з засувки. В руках у вас повинен залишитися тільки роз'єм з пластику.
4
Візьміть ксенонової лампи. За допомогою ножівки або лобзика виріжте в роз'ємі отвори за формою хвостика лампи. Робити це треба з протилежного від засувки сторони. Після перевірте, як вставляється лампа. Все має щільно прилягати і ніде не бовтатися.
5
Під час вирізання, ви витягли металевий затискач. Поставте його назад, відрізавши кусачками заважають краю.
6
Прикріпіть блок розпалу до виїмки знизу від фари. Закріплення краще зробити маленькими саморізами (не довше 1 см).
7
Встановіть назад на лампу гумову заглушку. Для цього виріжте в ній невеликий отвір. Вона повинна щільно облягати ксенон, тоді ніяка волога не буде йому страшна.
8
Точно з'єднайте всі дроти. Встановіть фару на місце, перевірте свою роботу, включивши освітлення. Гарної дороги!
Зверніть увагу
Не застосовуйте силу, намагаючись витягнути фару, ви можете зламати кріплення. Краще з більшою ретельністю натисніть на важіль утримувача, і тільки після клацання, вийміть освітлювальну систему.
Для установки ксенонового світла на Форд виберіть найбільш привабливий для себе комплект ламп. Для отримання блакитного кольору орієнтуйтеся на колірну температуру в 6000 К. Щоб світло було яскравіше і ближче до білого відтінку вибирайте 5000 К. Чисто білий має колірну температуру 4300 К і світить ще трохи яскравіше, ніж 5000. Підготуйте до установки все необхідне.
Вам знадобиться
 • - комплект ксенону з лампами Н7;
 • - викрутка з п'ятигранної головкою;
 • - тонка плоска викрутка;
 • - дриль з тонким свердлом;
 • - надфіль (круглий напилок);
 • - гвинти-саморізи
Інструкція
1
Почніть з демонтажу фар. Для цього відкрийте капот і відкрутіть гвинт кріплення фари. Потім довгою викруткою отщелкніте, натиснувши вниз, два фіксатора корпусу фари і вийміть її з настановного гнізда. Від'єднайте всі дроти від корпусу фари. Велику клему від'єднайте маленької плоскою викруткою, вставивши її з боку проводу в маленьку проріз на клеми і надавав на край ручки. Викрутку при цьому притискайте до дроту. Клему знімайте акуратно, намагаючись не пошкодити пластмасову засувку. Підняття наконечника перед клемою - сигнал відкриття засувки.
2
Зніміть задню кришку корпусу фари. Для цього отщелкніте чотири засувки, зніміть клему і витягніть штатну лампу. Після цього просвердлите отвір в кришці для проводки. Місце свердління виберіть якомога нижчим, щоб при установці проведення не впиралася в пластмасову стінку за фарою. Отвір свердлите тонким свердлом, потім розширте надфілем. Просмикніть проводку крізь виконане отвір із застосуванням гумового ущільнення.
3
Закріпіть блок розпалу, вибравши місце його кріплення на кузові автомобіля під корпусом фари. У рекомендованому місці вже є отвори для кріпильних гвинтів. Кріплення блоку виконайте таким чином, щоб при установці корпусу фари блок не впирався в металевий відбійник бампера.
4
Всередині кришки фари знайдіть чотири дроти, які подавали харчування на зняті стандартні лампи. Зверніть увагу: коричневі дроти - негативні, білі - позитивні. На ксенонових лампах: червоні дроти - позитивні, чорні - негативні. Ксенонові лампи можуть мати й іншу забарвлення проводів: синій-негативних, чорний - позитивний. Підключіть клеми згідно полярності, поставте ксенонової лампи на штатне місце і затисніть засувкою. Обережно закрийте кришку, що не перетискаючи дроти. Клеми з'єднайте з блоком розпалу.
5
Всі описані операції повторіть стосовно до другої фарі і встановіть їх в ніші. Підключивши клеми живлення, перевірте їх працездатність. Якщо перевірка покаже правильність установки, закріпіть фари. При їх установці стежте, щоб корпус потрапив в установчі пази. Після стикування напрямних натисніть на фару в напрямку салону до появи характерного клацання, що свідчить про закриття засувок. Затягніть гвинт кріплення фари і закрийте капот.