Як відправити резюме безкоштовно.

Першим кроком на шляху до пошуку нової роботи є написання резюме . Найчастіше воно визначає подальшу професійну долю претендента. Відправка резюме - не менш важлива частина всього процесу. Існують способи, вдавшись до яких, можна відправити своє резюме роботодавцю, не витративши ні копійки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - резюме.
Інструкція
1
Напишіть резюме. Чим повніше й об'єктивніше воно буде, тим більше шансів, що воно сподобається роботодавцеві. Обов'язково вкажіть вашу контактну інформацію, інакше представники компанії не зможуть зв'язатися з вами, щоб запросити на співбесіду. Намагайтеся враховувати всі побажання, які пред'являються організацією щодо резюме. Якщо вони просять вказати код вакансії, обов'язково зробіть це. По-перше, це полегшить роботу співробітників HR-відділу, а по-друге, продемонструє вашу уважність і зацікавленість.
2
Надішліть резюме електронною поштою. Це безкоштовно і не вимагає великих зусиль. Уточніть адресу, за якою можна зв'язатися з фахівцем з підбору кадрів компанії, куди ви хочете влаштуватися. Для цього зателефонуйте за вказаним в пропозиції телефону, представтесь, назвіть посаду, на яку ви претендуєте. Переконайтеся в тому, що адреса записана правильно.
3
Зайдіть на свою електронну пошту і виберіть опцію «Створити» або «Написати листа». В полі «Кому» введіть адресу HR-менеджера, нижче напишіть тему листа, вказавши назву зацікавила вас вакансії. Почніть лист з привітання і напишіть, чому саме ви повинні стати працівником цієї компанії. Само резюме можете відправити у вигляді прикладеного файлу, натиснувши на іконку «Завантажити файл» і вибравши із списку потрібний документ. Якщо такий варіант вам не дуже подобається, то просто скопіюйте резюме в вікно повідомлення після супровідних слів.
4
Надішліть резюме за допомогою сайту, що спеціалізується на рекрутингових послугах. Для цього реєструйтеся на одному з них (або відразу на кількох) і виберіть розділ «Створити резюме». Як правило, на подібних ресурсах є спеціальні форми, в які потрібно ввести відомості про себе.
5
Введіть у пошуковому рядку сайту назву цікавить вас посади і перегляньте наявні пропозиції. Якщо якесь із них вас зацікавило, натисніть на іконку «Відгукнутися» або «Надіслати резюме». Ваше резюме буде безкоштовно надіслано на розгляд роботодавцю.