Як розробити опитувальник.

Опитування може розроблятися для різних цілей: одні припускають заробити на цьому, а інші просто хочуть дізнатися думку інших людей. Однак у кожному разі цей процес може бути абсолютно безкоштовним, якщо скористатися спеціальним сервісом.
Інструкція
1
Відвідайте будь-який вподобаний конструктор опитувань, наприклад, сайт http://www.virtualexs.ru/cgi-bin/constructor.cgi. Цей сервіс дуже зручний, оскільки дозволяє створювати не тільки опитування, але й маркетингові дослідження на професійному рівні. Він розробить все за вас, ви повинні будете лише подбати про наповнення опитування. Для того щоб скористатися даними ресурсом повною мірою, необхідно зареєструватися. Ця процедура не відніме багато часу. Просто вкажіть в анкеті ваше ім'я з прізвищем, електронну адресу, пароль для входу (останній потрібно буде повторити). Від вас також буде потрібно вписати секретне питання і відповідь на нього. Якщо хочете, поставте галочку напроти пункту «Підписатися на новини».
2
Як правило, створити опитування в такому сервісі можна як платно, так і безкоштовно. Відмінностей між створеними версіями буде мало: просто у оплаченого варіанта буде трохи більше функцій і можливостей. Після того як ви вирішите це питання, можете клікати на кнопку «Почати створення опитування». До речі, також ви зможете вибрати область, в рамках якої плануєте проводити опитування. Серед довгого списку ви знайдете теми від авто/мото до фармацевтики і фото.
3
Щоб почати опитування, скопіюйте html-код створеного документа на ваш сайт, форум або блог. Проаналізувати перші відповіді ви зможете вже через кілька хвилин. Всі питання і відповіді на них будуть збережені для кожного респондента. У реальному часі адміністратору опитування буде доступна сумарна статистика, перетин відповідей з різних питань, масив відповідей та крос-табуляція.
4
Крім того, існують сайти, які платять за проходження опитувань. Деякі з них надають можливість створення свого інтернет-опитування, причому абсолютно безкоштовно. Весь процес створення проходитиме в режимі конструктора, від вас тільки потрібно внести питання і можливі варіанти відповідей.