Як залити банер на сайт.

Якщо ви вирішили всерйоз зайнятися просуванням свого сайта і хочете на ньому заробити якомога швидше, то вам не обійтися без розміщення рекламних банерів. Крім того, різнокольорові анімовані картинки - з рекламою чи без - можуть просто стати одним з прикрас.
Інструкція
1
Отримайте чинний HTML-код банера. Якщо банер наданий системою баннерообмена або отриманий вами через служби контекстної реклами, зайдіть в свій обліковий запис відповідної служби та згенеруйте потрібний код. Звичайний банер - просто зображення, яке необхідно виводити на сторінках сайту. І HTML-кодом для його виведення буде, наприклад, , де URL_баннера - це значення URL зображення.
2
Зайдіть на свій сайт в режимі адміністрування. Виберіть місце в шаблоні, де б ви хотіли розмістити банер. При цьому не забудьте врахувати його розміри. Занадто широкі банери можуть «розтягнути» інші елементи сайту до такого ступеня, що їм буде незручно користуватися. Його розташування і зміст повинен бути більш-менш релевантно тематиці сайту. Банер в «шапці» сайту матиме CTR вище, ніж такий же, але розміщений в одній з бічних колонок. Але якщо при цьому ваші сторінки присвячені комп'ютерам, а анімована реклама пропонує відвідувачам дізнатися всі жіночі секрети за один клік, то це може відштовхнути користувачів.
3
Увійдіть в панель управління CMS, виберіть розділ «Редагування шаблонів». Визначте, який з них вам знадобиться, і відкрийте його. Потрібний шаблон сайту (або його частини) ви можете завантажити по FTP на локальний диск, а потім відкрити його в текстовому редакторі.
4
Вставте HTML-код банера у вибраний раніше ділянку сторінки. Якщо для баннера було вибрано бічне меню, скопіюйте розмітку контейнера його елемента. Після цього вставте код банера. Зазвичай контейнером елемента меню служить LI (елемент списку).
5
Збережіть відредагований шаблон. Для цього просто натисніть в панелі управління сайтом кнопку «Оновити файл». Є й інший варіант. Ви можете зберегти текст шаблона на комп'ютері, а потім завантажити його на сайт по FTP. Перевірте, чи правильно розміщено банер, і як він змінює розташування при змінах розміру вікна браузера.