Як переписати фотографії з фотоапарата на комп'ютер. інструкція Як скинути фотки.

Робота з фотографіями - захоплююче заняття. Але перш, ніж почати редагування зображень, необхідно перекинути їх з фотоапарата на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - цифровий фотоапарат;
  • - персональний комп'ютер;
  • - картрідер;
  • - шнур USB;
  • - флеш-карта з фото.
Інструкція
1
Зберегти відзняті цифровим фотоапаратом зображення на комп'ютер можна кількома способами. Перший заснований на роботі з доданим до фотоапарата програмним забезпеченням, яке поставляється при покупці. Огляньте уважно упаковку. У ній повинен знаходиться диск з програмою, яку для подальшої роботи із зображеннями необхідно встановити на комп'ютер. Помістіть диск в дисковод, дочекайтеся початку завантаження, вона повинна початися автоматично, погодьтеся зі всіма запропонованими пунктами і дочекайтеся закінчення роботи майстра.
2
Перезавантажте комп'ютер. Потім через шнур USB підключіть фотоапарат до комп'ютера і починайте роботу, слідуючи підказкам програми.
3
Можна скористатися й іншим способом, він значно простіше. За допомогою поставляється шнура USB з'єднайте комп'ютер і фотоапарат, який після підключення необхідно перевести в робочий режим (кнопка включення-виключення) або режим перегляду. При першому завантаженні на комп'ютер повідомить про виявлення нового пристрою і запропонує його установку. Дозвольте дана дія і дочекайтеся завершення роботи майстра налаштувань і установки необхідних драйверів. Іноді для коректної роботи потрібно перезавантажити «агрегат».
4
Вимкніть фотоапарат і перезавантажте комп'ютер. Після чого знову увімкніть фотоапарат. На комп'ютері він відкриється як знімний диск. Відкрийте папку із зображеннями, виділіть потрібні, скопіюйте (правою кнопкою миші) і вставте їх у заздалегідь підготовлену на жорсткому диску папку або додайте їх у вже наявну. Щоб фотографії не засмічувати ваш цифровик, при збереженні їх на комп'ютер замість «копіювати» виберіть опцію «вирізати».
5
Втім, якщо можливості дозволяють, можна обійтися без підключення шнура і установки програмного забезпечення. Знадобиться лише картрідер, який потрібно буде підключити до комп'ютера і скопіювати фото описаним раніше способом. Якщо в комп'ютері або ноутбуці є роз'єм під флеш-карту, дії із зображеннями - аналогічні попереднім: відкрити папку - виділити - скопіювати - зберегти.