Як зробити садовий фонтан. Як зробити фонтан з ванної.

На своїй дачній ділянці можна влаштувати красивий гармонійний куточок з фонтаном . Матеріал для влаштування можна знайти серед старих речей в сараї, або гаражі. Єдине, що вам доведеться придбати, це насос. Подивіться на непотрібні речі, пофантазуйте, і до вас прийде безліч ідей для виготовлення садового фонтана.
Вам знадобиться
  • - насос для фонтанів;
  • - камені;
  • - стара ванна.
Інструкція
1
Знайдіть відповідне для фонтану місце. Необов'язково воно має бути великим, одного квадратного метра цілком вистачить для композиції з водою, що біжить. Навіть бажано для початку зробити щось не надто велике, щоб вистачило сил і часу довести роботу до кінця. Орієнтуйтеся на стиль оформлення вашої ділянки і будинку, використовуйте схожі матеріали при створенні фонтану.
2
Камені у воді ніколи не завадять, тому пошукайте їх біля річки, біля доріг або на полі. Вибирайте гладкі гарні зразки. Добре виглядають овальні та круглі, прямокутні і ламаної форми.
3
В якості основи для садового фонтана візьміть стару ванну або умивальник. Викопайте в наміченому місці яму відповідного розміру і поставте туди ванну. Зливні отвори закрийте пробками або пластмасовими заглушками.
4
Краї ванни скрійте за шаром піску і викладіть органічно камені. Якщо площа фонтану велика, для оформлення країв і прилеглої ділянки можна використовувати дрібний щебінь або гальку, поєднуючи їх з камінням.
5
На дно ємності теж покладіть камінчики та інші прикраси, можна використовувати акваріумний декор - потоплені кораблі, будівлі, скрині. Якщо хочете, щоб фонтан світився в темний час доби, поставте підсвітку. Але вона буде працювати від електрики, тому розраховуйте, щоб шнур діставав до розетки. Кріпити ліхтар ніяк не потрібно, він спокійно буде лежати на дні ванни.
6
Заповніть ванну водою і трохи додайте синьки для декоративності. Але барвник може бути будь-яким, виберіть той, що вам більше до смаку. В середину ємності поставте каскадний насос для фонтанів з викидом струменя на 1-2 метри. Висоту вильоту розраховуйте самі, виходячи з розміру ванни або іншого матеріалу основи. Тяжкість двигуна дозволяє насосу міцно стояти на дні і не зрушуватися.
7
Дбайте про чистоту води і насоса. Промивайте агрегат щотижня і міняйте воду.
8
Доповніть дизайн садового фонтана скульптурами з каменю і глини. Висадіть навколо рослини, які люблять воду. У самому штучному водоймищі можуть рости лілії або латаття, це залежить від місця, де він розташований. Можна навіть запустити рибок, тільки не забувайте доглядати за ними.
9
При невеликому місці для вашого фонтану підійде і композиція зі старих каструль, чайників і іншого посуду. Просто подивіться на всі предмети, які витримають довгий зіткнення з водою і складіть з них скульптуру. В середину її поставте насос і організуйте подачу води.