Як визначити свіжість троянд.

Трапляється, що навіть найкрасивіші і дорогі троянди в'януть буквально через годину-дві після покупки. Якщо ви хочете, щоб квіти радували вас своєю свіжістю, красою і ароматом не один день, то навчитеся їх правильно вибирати.
Інструкція
1
Визначити свіжість троянди можна по бутону, трохи стиснувши його трохи вище підстави. Щільність і пружність бутона каже про свіжість квітки, а м'якість і легкість - про старість. Якщо краєчки листочків завернулися і потемніли, значить, троянда зрізана вже давно.
2
Зверніть увагу на маленькі листочки під бутоном (чашелистики). Якщо вони опущені вниз, то троянду вже неодноразово намагалися освіжити, вириваючи старі пелюстки. Місце кріплення бутона до стебла має бути дуже щільним.
3
Подивіться на стебло і листя. Вони повинні бути яскраво зеленого кольору, без темних вкраплень і пошкоджень. Пониклі, мляві, сухе листя видають несвіжий квітка. Не беріть троянду, на стеблі якої обірвані листя.
4
Загляньте в ємність, де стоять квіти. Темна вода з плаваючими в ній листям говорить про те, що троянди коштують вже не перший день.
5
Візьміть троянду, переверніть її і трохи струсіть. Старі пелюстки не витримають перевірки і опаде. Якщо ви побачите дрібних жучків, що випали з бутона, - троянда заражена шкідливими комахами. Таку маніпуляцію з квіткою краще проробити над аркушем білого паперу, але так як в умовах магазина це майже неможливо, цілком підійде скляна вітрина.
6
Продавці квітів застосовують багато хитрощів, щоб зберегти свіжість троянд і їх презентабельний вигляд. Не купуйте квіти, бутони яких пов'язані гумкою. І віддавайте перевагу квітам, які ще не зібрані в букети.
Зверніть увагу
Блиск і лак на пелюстки можуть наносити для маскування несвіжості квітів.
Корисна порада
Купуйте квіти в спеціалізованих квіткових магазинах, а не у продавців на вулиці. В павільйонах більше умов для правильного зберігання цветов.Не звертайте уваги на зріз стебла. Свіжий і чистий зріз зовсім не означає, що сама квітка зрізаний недавно.Не купуйте троянди з сильно розкритим бутоном - такі квіти будуть радувати вас недовго.
Свіжа риба - швидкопсувний продукт, тому при її покупці необхідно бути особливо уважним. Не полінуйтеся уважно оглянути риб'ячу тушку, щоб вдома не шкодувати про марно викинутих грошах.
Вам знадобиться
  • - свіжа риба
  • - волога ганчірочка
  • - пакет
Інструкція
1
Огляньте прилавок, де представлена свіжа риба. Рибі надолужити зберігатися в колотому льоду. Лід повинен бути сухим і чистим, без сторонніх вкраплень.
2
Проведіть зовнішній огляд риби . На тушці не повинно бути механічних пошкоджень. Луска у свіжої риби глянсова, а очі опуклі і прозорі. Якщо очі у риби тьмяні, значить, або вона не свіжа, або зіпсована. Плавники і хвіст рівні й блискучі, чи не підсохлі і не злиплі.
3
Візьміть в руки вподобану тушку. Черевце у свіжої риби не може бути роздутим. Риб'яча шкіра чиста і пружна. Свіжа рибина покрита тонким шаром слизу, якщо слизу занадто багато або вона комковатая, то риба не свіжа. Уважно огляньте плавники. Їх колір повинен збігатися з кольором риб'ячої тушки, якщо біля основи плавників присутній жовтизна, то таку рибу брати не слід.
4
погнили рибину в руках, свіжа риба туга і еластична. Луска щільно прилягає до тушки по всій поверхні. Надавите на рибину пальцем і подивіться на результат. На свіжій тушці не повинно залишитися вм'ятини. Якщо деформація випрямляється поступово, то риба несвіжа.
5
Понюхайте рибу. Свіжа риба пахне водою, трохи тванню, може бути присутнім у морської риби свіжий йодистий аромат. Якщо у запаху слизу, якою покрита риба, присутні кислуваті ноти, то риба залежалася. По можливості розкрийте рибу і понюхайте її під зябрами, в районі горла. Риба починає погано пахнути, починаючи з голови.
6
Огляньте зябра. У свіжої риби зябра мають колір від яскраво-рожевого до червоного. Якщо в кольорі присутні сірі нотки або вже зеленуваті, то риба зіпсована. У домашніх умовах протріть зябра серветкою, щоб переконатися, що вони не підфарбовані краской.Дома, при обробленні риби , зверніть увагу на м'ясо. Воно повинно бути пружним і щільно прилягати до кісток.
Зверніть увагу
Якщо ви не збираєтеся відразу використовувати свіжу рибу, то покладіть її морозилку, але не забувайте, що пісна риба зберігається не більше трьох місяців, а жирну рибу вживете, якнайскоріше.
Корисна порада
Свіже рибне філе зберігатися в колотому льоду. Виглядає соковитим, чи не обвітреним. М'ясо напівпрозоре і блестящее.Свежую рибу в магазині складайте в окремий пакет.