Як навчитися грати на саксафон.

Навчитися грі на саксофоні під силу кожному, навіть тому, хто ніколи не мав справи ні з одним музичним інструментом. У кожному разі вам знадобиться велика кількість часу для практичних занять, а також завзятість і терпіння, адже не все може вийти з першого разу.
Інструкція
1
Займатися найкраще не поодинці, а під керівництвом досвідченого викладача. Тільки він зможе поправити вас, якщо ви будете грати невірно, вкаже на ваші помилки, підкаже, як їх виправити. Також він зможе навчити вас різним технікам виконання. Майте на увазі, що освоювати саксофон самостійно досить важко, це відніме дуже багато часу. Тому займіться пошуком репетитора або зверніться в музичну школу.
2
Якщо ви все-таки віддаєте перевагу самостійні заняття, тоді придбайте самовчитель гри на саксофоні. В інтернеті ви побачите велику кількість різних відеокурсів. Там можуть детально описуватися і техніки гри, і багато нюанси, які новачкові, як правило, зовсім невідомі. За таким відеоматеріалів можна навчитися витягувати звуки. На початковому етапі не прагнете робити акцент на швидкість (нехай ви будете грати дуже повільно, зате одержувані звуки будуть приємними і якісними, що не будуть різати слух). Швидкий темп під силу тільки вже досвідченим музикантам, оскільки вони вже домоглися потрібної техніки виконання завдяки довгим і наполегливим тренуванням.
3
Ще один важливий аспект - це тривалість і частота тренувань. Не забувайте про те, що не можна займатися лише час від часу. Ви повинні намагатися відточувати вашу майстерність і вміння грати щодня, не роблячи великих перерв між заняттями. Вправляючись підлягає, ви зможете за більш короткий термін зробити рівень вашої гри набагато вище.
4
Відкрити для себе нові, невідомі вам раніше прийоми гри, можна при відвідуванні концертів. Прослуховування саксофонної музики «вживу» дозволить вам розвиватися в даній області.
Зверніть увагу
Вам обов'язково належить вивчити ноти. В іншому випадку ви не зможете піднятися вище рівня любителя. Серйозна гра на саксофоні без знання нотної грамоти попросту неможлива.
Корисна порада
Щоб дізнатися, чи не робите ви помилок при грі, записуйте її. Таким чином ви відразу зможете зрозуміти, чи не кульгає чи є у вас ритм або звук. До речі, самі того не помічаючи, при записі вашої тренування ви станете грати набагато старанніше.