Як очистити оперативну пам'ять кпк.

Сучасні портативні пристрої володіють багатими можливостями. Користувач КПК може одночасно читати книгу, слухати музику і бути в курсі всіх інтернет-новин, переглядаючи твіттер та електронну пошту. Правда, іноді після одночасного запуску декількох «важких» програм пристрій довільно перевантажується або зависає, змушуючи користувача шукати кнопку «ресет». І якщо подібні перезавантаження відбуваються часто, необхідно очистити оперативну пам'ять КПК.
Вам знадобиться
  • - інструкція по експлуатації КПК;
  • - стороннє програмне забезпечення;
  • - USB-кабель для синхронізації і передачі даних.
Інструкція
1
Для початку процедури з очищення оперативної пам'яті КПК загляньте в інструкцію. Цілком можливо, що виробник в розділі «програмне забезпечення» вказав нормативне використання обсягу пам'яті. Потрібно відразу після включення пристрою відняти з числа загальної оперативної пам'яті зазначену в інструкції суму для службових програм. Результатом стане число вільної оперативки, яку можуть використовувати сторонні програми.
2
Зайдіть в службові програми влаштування, щоб знайти вбудований менеджер завдань. Залежно від встановленої операційної системи, подібна програма може бути встановлена, проте в деяких випадках виробник КПК воліє так званий «урізаний» варіант операційки для швидшої роботи девайса. Подібна особливість характерна для слабких пристроїв і сама по собі сигналізує про невелику кількість оперативної пам'яті, яка не витримує навантаження одночасного запуску «важких» додатків, таких, наприклад, як графічний редактор і музичний плеєр.
3
Використовуйте з обережністю зовнішні програми для очищення оперативної пам'яті КПК. Для пристроїв, що працюють на Android, є цілий клас програм, що називаються task killer. Ці програми дозволяють зупинити, тобто «вбити» непотрібні процеси в системі, звільняючи таким чином оперативну пам'ять. Не всі таск кілери працюють коректно, однак для Android це не настільки критично, і «убитий» помилково важливий процес буде просто перезапущений без особливого збитку для користувача. Однак в середовищі Windows все не так безхмарно. Невірно спрацював сторонній софт може не тільки «підвісити» пристрій, але і стерти всі дані, які не були збережені попередньо.
4
Зверніть увагу на графічну оболонку, з якою працює пристрій. Нерідко виробник КПК встановлює красивий ланчер, який справляє враження на потенційного покупця, проте вельми «ненажерливий» сам по собі. Тобто використання такої ефектної графічної оболонки на бюджетних КПК абсолютно не ефективно, так як ланчер з'їдає величезну кількість ресурсів оперативної пам'яті, залишаючи зовсім небагато для інших програм. Від цього і виникають численні зависання і перезавантаження КПК.